Ceník tenisové haly

Aktuálně

Mistrovská utkání dospělých 24.6.2023 a minitenisový turnaj

24.6.2023

Mistrovská utkání dospělých 24.6.2023 a minitenisový turnaj

Sobotní mistrovská utkání se nesla v záchranářské náladě. Béčko potřebovalo k jistotě záchrany výhru, áčku stačila i prohra 3:6. 
Béčko se na domácích kurtech utkalo s týmem Sportcentrum Uhříněves A a po skončení utkání jsme se mohli radovat z výhry 7:2. Nastoupili jsme v sestavě: Tomáš Brejcha, Kuba Záhorský, Luděk Friedl, Tomáš Navarra, Pavlína Bočková a Kiki Pospíšilová.
Áčko hrálo venku na kurtech TGC Kunratice A. sice jsme si nakonec odvezli prohru 3:6, ale tentokrát tahle prohra a 3 vyhrané zápasy měly cenu zlata a zajišťovali nám udržení se v soutěži bez ohledu na výsledky ostatních mužstev. Nastoupili jsme v sestavě: Jan Daněček, Ondra Duffek, Tomáš Neřold, Standa Pospíšil, Eliška Daněčková, Mili Bohm.
Detailní výsledky obou týmů a konečné tabulky můžete najít na Zajímavých odkazech Dospělí A a Dospělí B.
Po skončení mistrovských utkání se obě družstva potkala na kurtech, důkladně probrala sezónu a oslavila záchranu obou soutěží. Zároveň trenéři z tenisové školy připravily pro děti (ale nejen děti) turnaj v minitenise. Nakonec se turnaje zúčastnilo více než 20 dětí a byla to radost sledovat jejich výkony a ten krásný šrumec, co na kurtech byl. Děti si nejen zahrály zápasy, ale i si zasoutěžily v dovednostních disciplínách.
Bylo to fajn, mistrovskou sezónu družstev máme za sebou! Díky moc všem, co si letos našli čas a reprezentovali náš tenisový oddíl, díky i všem fanouškům, co se chodily na naše utkání dívat a fandit a již nezbývá než se těšit na příští rok! Tenisu ZDAR!

Honza Daněček

23.6.2023

Zakončení soutěží družstev aneb v sobotu bude na kurtech pořádný šrumec

Možná jste již zaregistrovali, že s týmem dospělých se každý rok po posledním mistráku scházíme na kurtech a chvíli tam poklábosíme a probereme právě skončenou sezónu. Letos jsme se rozhodli tuto tradici rozšířit i na děti a při této příležitosti uspořádat turnaj v mini tenise (nejen pro děti)! V sobotu to u nás na kurtech bude žít…dopoledne hraje doma Béčko, přijďte zafandit a odpoledne od 15:00 proběhne turnaj v mini tenise, kde mohou i dospěláci změřit síly s našimi nadějemi. U holek v bufetu jsme pro vás objednali luxusní a poslední akcí prověřenou lahůdku v podobě pečeného bůčku, budou připraveny nějaké sýry a pro děti bude připraveno opékání buřtů. Tedy doražte a pojďte si i vy s námi užít sobotu na kurtech!
Honza a Ondra


PS: Zároveň proběhne i soutěž o nejlepší název této akce, zatím máme jeden návrh „DoSmečná“ od nejmenovaného našeho člena, který se silně inspiroval fotbalovou DoPitnou. Věřím že tento návrh hladce díky vaší kreativitě přebijeme.

Mistrovská utkání dospělých 18.6.2023

18.6.2023

Mistrovská utkání dospělých 18.6.2023

Tentokrát jsme se hlavně upínali na výsledek našeho Béčka, které hrálo o naději na záchranu a udržení se ve své soutěži s týmem SK Satalice B. A jak to dopadlo? Na nejdůležitější mistrák sezóny si počernické Béčko vypůjčilo stálici a nestora Áčka Romana, což se ukázalo jako klíčové. Roman vyhrál svoji dvouhru suverénně. Martina bohužel svoji dvouhru po boji prohrála. Luděk s Vráťou bohužel narazili na těžké soupeře, na které nestačili. Zápas tedy byl v rukou nejmladších sokolíku. Pája bez zaváhání nedala soupeřce šanci. Jakub jako obvykle prohrál první set a až po zásahu mentálního kouče (Navyho) zápas otočil a zařídil důležitý bod. Po dvouhrách to bylo 3:3 a šlo se na čtyřhry. Prvně Martina i po těžkém singlu zúročila zkušenosti a v deblu s Pájou zařídili důležité vedení 4:3. Roman s Navym ve svojí čtyřhře zařídili rozhodující pátý bod, když vyhráli svoji čtyřhru. Tomáš s Jakubem nakonec soupeřům podlehli, ale to již nám vůbec nevadilo, protože důležité vítězství 5:4 bylo naše a naděje na záchranu soutěže stále žije. O všem rozhodnou až výsledky posledního kola.
Áčko hrálo doma proti jednomu z favoritů své soutěže, týmu TK Konstruktiva, z.s. A.. Nastoupily jak tradiční opory Ondra, Pavel a Míla, tak i naděje Standa a Štěpán, Anička, Kiki. Tentokrát jsme jednoznačně prohráli 0:9 
Detailní výsledky obou týmů můžete najít na Zajímavých odkazech Dospělí A a dospělí B.
Děkuji moc všem za reprezentaci a těším se na poslední kolo soutěže příští týden 24.6. Áčko hraje venku na kurtech TGC Kunratice A a Béčko doma s týmem Sportcentrum Uhříněves A. Přijďte fandit a i s námi po skončení domácího mistráku posedět na kurtech a rozloučit se s mistrákovou sezónou. Sraz v sobotu 24.6. na kurtech! 


Honza Daněček

Automat

9.6.2023

Automat

Automat se bude otevírat jen v případě, když bude zavřeno na baru. 

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s 

8.6.2023

UPOZORNĚNÍ

Vážení členové tenisového oddílu, 

při odchodu z areálu dbejte, prosím, na

uzavření vstupních dveří do objektu

sociálního zázemí areálu. 

Děkujeme,

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s 

7.6.2023

NAZDÁREK 2023

Na odkazu:  ROZPIS ZÁPASŮje pořadí zápasů 10 ročníku turnaje NAZDAREK. 

Prosim, v případě odhlášení dejte vědět pořadatelům,  nahradnici čekají,  příští rok se bude muset hrát kvalifikace na turnaj.

Honza K., Polcar P

Nazdárek 10. ročník

6.6.2023

Nazdárek 10. ročník

Jubilejní 10. NAZDÁREK 2023.

Zní to neuvěřitelně, ale Nazdárek slaví své první kulatiny - 10 let. Cítíte-li tu nutkavou potřebu se alespoň něčím zapsat do tenisové historie, tak je tento turnaj určen právě Vám. Budete potřebovat skvělou formu, jedno balení Ibalginu (spíše na druhý a někdo i na třetí den), notnou dávku štěstí a hlavně dobrou náladu. 

Turnaj provází rčení:

„Kdo nevyhrál Nazdárka … jako by tenisově vůbec nebyl“.

Letošní ročník bude specifický tím, že finálovou účast si může vybojovat pouze jeden účastník...ten druhý je již od loňského Paprsku znám... No, a to už je výzva.

Po krátkém úvodu to podstatné:
Co:  10. ročník otevřeného tenisového turnaje  „Nazdárek“.
Kdy:  Sobota 10.6. 2023  od 10:00 hodin. 
Kde: Tenisové kurty Sokol Dolní Počernice. 

Jak: Přihlásit se můžete do přiložené tabulky nejpozději do úterý 6.6.2023  do 24:00.

                                                              Přihlášení

Hrací systém bude upřesněn podle počtu přihlášených účastníků.
Startovné 200 Kč. Občerstvení samozřejmě zajištěno ….

Za realizační výbor se těší nazdárci  Petr Polcar a Honza Kolečko

Jako finále po finále Nazdárka 2023 si Vás dovolím pozvat na přátelské posezení k dalšímu jubileu,

tentokrát životnímu, kde se předpokládá zahájení kolem 17 hodiny po skončení turnaje Nazdárek

a to na stejném místě v areálu tenisu.

Pozvání je určeno jak pro hráče i nehráče turnaje, pro členy i nečleny oddílu, prostě pro kamarády a přátelé, kteří to se mnou táhnou dál…

Srdečně Vás zve Petr , alias Petruna, alias Oli, alias Novák , atd

Za potvrzení Vaší účasti do přiložené tabulky předem děkuji.

Mistrovská utkání dospělých 3.6.2023

5.6.2023

Mistrovská utkání dospělých 3.6.2023

Obě družstva měla tentokrát těžkou úlohu, v oslabených sestavách jsme se ale prali statečně. Béčko na domácích kurtech nakonec podlehlo Tempo Praha B 2:7 a Áčko na kurtech TK Ruzyně B 3:6.
Děkuji za reprezentaci především Míle, Elišce, Martině, Kiki, Pavlovi, Standovi, Štěpánovi, Vráťovi a Luďkovi.
Příští mistrák hrajeme 17.6., kdy Béčko jede na kurty SK Satalice B se poprat o záchranu soutěže a Áčko hraje doma s TK Konstruktiva, z.s. A.
Detailní výsledky obou týmů můžete najít na:odkazy Dospělí A a dospělí B. 

Honza Daněček

Mládež

Baby , vítězný zápas u Pály a Víznera

Nově sestavené družstvo našich babytenistů (ročníky 2013/2014) dosáhlo v na své první mistrovské vítězství. Po těsné porážce s céčkem Sparty 2:4 (sety 7:8) dokázalo v parném nedělním dopoledni dobýt půdu akademie slavné tenisové dvojice Petra Pály a Pavla Víznera. Tým pod vedením Martiny Čížkové dokázal obrátit nepříznivý stav zápasu a po výhrách Kačky Šnajdrové v singlu a párů Kačka Šnajdrová/Anička Zelenková a Saul Jaroš/Matěj Bartoníček přivezl domů výhru 4:2. Více než čtyřhodinová bitva plná zápalu a úsměvů přinesla našim dětem i jeden nevšední zážitek – společnou fotografii i řadu neocenitelných rad ze strany současného fedcupového kapitána České republiky Petra Pály, který byl současně kapitánem domácích dětí. O velký úspěch se dnes zasloužili Kačka Šnajdrová, Anička Zelenková, Luisa Hernychová, Saul Jaroš a Matěj Bartoníček. Nejen oni, ale i další členové týmu se představí v dalším zápase v neděli 29. května v Dolních Počernicích proti Tenis Akademii Bálek.

Petr Bartoníček  ...číst více

ZÁPASY ČTS

2.5.2022

ZÁPASY ČTS

Děkujeme všem dětem, rodičům, trenérům a vedoucím družstev za účast, pomoc při zápasech ČTS.

Výsledky najdete na odkazech.

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

25.11.2021

Sparing mládeže

Na odkazu se můžete hlásit na sparing:

SPARING

info: Pavel Duffek, Martina Čížková 

8.11.2021

PRAVIDLA náhrad C-19 trénování mládeže

V souvislosti s pokračujícím vývojem pandemie coronaviru a dopady na
tréninkové procesy mládeže tenisový oddíl Sokola Dolní Počernice z.s.
jako organizátor tréninků a provozovatel přetlakové haly stanovuje
pravidla související s případnými případy karantény nebo izolace:
1. Hlavní trenér (HT), Ondřej Duffek, jmenovitě eviduje začátek a konec
lhůty (karantény nebo izolace v souvislosti s coronavirem); ukončení
lhůty je předložením kopie negativního trestu PCR (popř. jiným vhodným
způsobem, např. písemným prohlášením rodiče). Informace a evidence
následně předá HT vhodným způsobem VV TO do vnitřního archivu TO (z
důvodů případné pozdější potřeby průkazu postupů spodopo/TO).
2. V případech vyskytnuvších se v rámci skupinových tréninků HT podle
možností přeorganizuje náhrady vnitřně v rámci tréninků.
3. V případě nahlášeného případu v režimu individuálních tréninků vzniká
nárok v případě karantény na 1 tréninkovou jednotku mimo systémově možné
přesuny do náhrad a v případě izolace na 2 tréninkové jednotky mimo
systémově možné přesuny do náhrad.

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

27.8.2021

STAVBA HALY

STAVBA HALY proběhne dne 25.9.2021 od 8.hod pište se na odkazu ať víme kolik nás bude.

Ženy se můžou psát též na odkazu do tabulky uklid domečku 25 nebo 26.9. 2021 od 8 do 14.hod

Mládež bude mít brigádu 24.9.2021 od 14.hod , čištění kanálků na kurtech A a B

odkaz: BRIGÁDA

14.6.2021

Trénování o prázdninách

Kdo by měl zájem o tréninky svých dětí o prázdninách, může se zapsat do tabulky v odkazu níže. Trénování o prázdninách

3.4.2021

Trénování mládeže 2021

Trénování mládeže začne 12. 4. 2021.
Hlavní trenér je Ondra D.

12345

Galerie

Kontakty

provozovatel
Sokol Dolní Počernice z.s.
IČ 45249504

adresa
Národních hrdinů 290
Dolní Počernice
190 12 Praha

tenis.sodopo@gmail.com

rezervace a správce areálu
Květa Langhamerová
+420 606378613

správce kurtů a webu
Tonda Zoubek
+420 724410088
azoubek@seznam.cz

trenér
Ondřej Duffek
+420 605457062
ondraduffek@icloud.com

trenér
Pavel Duffek
+420 603514994
duffis@seznam.cz

trenér
Stanislav Pospišil
+420 734589847
standik.pospisil@gmail.com

trenér
Štěpán Zoubek
+420 728428701
stepan.zoubek@seznam.cz

trenérka
Martina Čížková
+420 606415145
martinacizkova4@gmail.com

trenérka
Kristýna Pospišilová
+420 734589848
kristynka.pospisil@gmail.com

VÝBOR TENISOVÉHO ODDÍLU

Jiří Brejcha
+420 602 387 724
brejcha@bso.cz 

Pavel Duffek
+420 603 514 994
duffis@seznam.cz

Antonín Zoubek
+420 724 410 088
azoubek@seznam.cz 

Štěpán Lukeš
+420 724 220 666
mates44@yahoo.com 

Jan Daněček
+420 724 464 436
danecekj@centrum.cz

Partneři