Aktuálně

Mistrovská utkání dospělých 14.5.2022

10.5.2022

Mistrovská utkání dospělých 14.5.2022

V sobotu 14.5. jsme sehráli 3. kolo mistrovských utkání soutěže družstev. Tentokrát se dařilo oběma týmům dospělých! Tým A konečně zabral a udělal velký krok k záchraně ve své soutěži díky vítězství 9:0 nad týmem TJ Tatran Střešovice B. Nastoupili jsme tentokrát v sestavě Honza Daněček, Ondra Duffek, Roman Franta, Pavel Duffek, Eliška Daněčková, Milena Bohm, Martina Čížková.
Tým B pod vedením Zbyňka Richtra si vedl zase parádně a na domácích kurtech vyhrál 7:2, tentokrát nad TGC Kunratice B. Tým B nastoupil ve složení Honza Mráz, Tomáš Neřold, Štěpán Zoubek, Standa Pospíšil, Vráťa Jandák, Tomáš Navara, Pavlína Bočková, Anička Dočekalová a Kristýna Pospíšilová.
Děkuji všem hráčům za reprezentaci Sokola Dolní Počernice a těším se na vaše výkony v rámci dalšího mistrovského utkání, které se koná v sobotu 28.5. A tým se pokusí vybojovat další výhru na domácích kurtech proti TC Spořilov Praha. Tým B má tento termín volno a představí se až o týden později nejspíš v klíčovém utkání o postup do vyšší soutěže proti TK Konstruktiva, z.s. C. Držte nám palce!

Honza Daněček

Mistrovská utkání dospělých 7.5..2022

9.5.2022

Mistrovská utkání dospělých 7.5..2022

V sobotu 7.5. jsme sehráli 2. kolo mistrovských utkání soutěže družstev. Tým A bohužel zopakoval výsledek z minulého kola a doma podlehl týmu TK Hanspaulka A. Sice jsme odehráli vyrovnané zápasy, ale nakonec body získali jen Honza Hernych ve dvouhře a pak ve čtyřhře Honza Daněček s Ondrou Duffkem. 3. bod nám soupeř daroval, když k druhé pánské čtyřhře nenastoupil. 
Tým B si vedl ještě lépe než v minulém kole a suverénně porazil tým TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.C 7:2 na jejich půdě. Své zápasy výborně zvládli Vráťa Jandák, Vlasta Černý, Kristýna Pospíšilová a ve čtyřhře Vráťa Jandák s Tomášem Neřoldem. Další body nám soupeř daroval, protože neměl k dispozici jednu ženu a k druhé pánské čtyřhře nenastoupil.
Děkuji všem hráčům za reprezentaci Sokola Dolní Počernice a těším se na vaše výkony v rámci dalšího mistrovského utkání příští sobotu. A tým můžete se pokusí vybojovat první výhru v letošní sezóně na dvorcích TJ Tatran Střešovice a B tým odehraje své utkání doma proti týmu Kunratic. Držte nám palce!
Honza Daněček

Mistrovská utkání dospělých 30.4.2022

2.5.2022

Mistrovská utkání dospělých 30.4.2022

V sobotu 30.4. se nám zase po roce rozjely soutěže družstev organizované ČTS. Tým A, po postupu do vyšší soutěže, hrál v Horních Počernicích a nakonec si bohužel po spoustě vyrovnaných zápasů odvezl prohru 3:6. O body se postarali Roman Franta, Eliška Daněčková a Eliška Daněčková s Martinou Čížkovou ve čtyřhře. Tým B si vedl při svém domácím utkání lépe a po parádním výkonu celého týmu si doma vybojoval vítězství nad týmem Kapitol tenis 6:3. O body se postarali Honza Mráz, Tomáš Neřold, Standa Pospíšil, Pavlína Bočková a Anička Dočekalová. Svoji čtyřhru ještě úspěšně zvládli Tomáš Neřold s Vráťou Jandákem.
Děkuji všem hráčům za reprezentaci Sokola Dolní Počernice a těším se na vaše výkony v rámci dalšího mistrovského utkání příští sobotu. A tým můžete přijít podpořit na utkání s týmem TK Hanspaulka v sobotu 7.5. od 9:00 na domácích kurtech. B tým ve stejný den pojede odehrát svůj zápas do Hloubětína. 
Honza Daněček

OTVÍRÁK výsledky

30.4.2022

OTVÍRÁK výsledky

První turnaj TO se odehrál v krásném počasí. Nejvíce se dařilo dvojci Domča a Petr z Nežárské. Ve finále na tuto dvojci nestačila energetická dvojce Polci, Jura. Poražení semifinalisté Míla ,Štěpa (Remek) a Štěpa Z., Kiki. Do deblového pavouka se nedostal Petr(Bizon), Tonda.

Po celý turnaj panovalo dobrá nálada, o kterou se postarali nejen hráči, ale i diváci.

Další akce TO se připravuje na konec června (NAZDÁREK ) , sledujte novinky na webu.

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

26.4.2022

OTVÍRÁK náhradní termín 29.4.22

OTVÍRÁK náhradní termín 29.4.22 od 16.hod - kratší verze.

PŘIHLÁŠENÍ

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

info:  o víkendu začínají mistrovské utkání ČTS. Rozpis zápasů na odkazech.

21.4.2022

OTVÍRÁK 24.4.2022

Turnaj OTVÍRÁK - 24.4.2022 OD 14.hod

PŘIHLÁŠENÍ OTVÍRÁK

Liga sodopo : je připravena , může se začít hrát.

Na odkazu brigády jsou průběžně vypsané termíny na práci.

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

18.4.2022

GAMA spolupráce


Vážení členové,

Koncem ledna jsme jako Sokol Dolní Počernice z.s. podepsali Memorandum o spolupráci se společností Investiční Gama. Tato společnost připravuje ve spolupráci s MČ Praha Dubeč projekt Dubeč-Sever, který bude v jejím katastru zahrnovat byty, objekty pro občanskou vybavenost, služby a malé a střední podnikání. Součástí tohoto rozvojového projektu by měly být i parkové plochy a plochy určené pro sport. A právě kvůli nim nás firma s nabídkou spolupráce oslovila.

“Nechceme rychle postavit a prodat. Chceme v lokalitě naopak dlouhodobě setrvat a působit. A právě proto nám velice záleží na dobrých sousedských vztazích. Přáli bychom si, aby výsledek naší práce byl kvalitní a prospěšný co největšímu počtu lidí. Od spolupráce se Sokolem si vedle budování dobrých sousedských vztahů slibujeme také pomoc s přípravou co nejefektivnějšího využití ploch určených pro sport. Je v našem společném zájmu, aby tato sportoviště mohla vedle občanů Dubče sloužit i obyvatelům Dolních Počernic a aktivním členům místního Sokola,” vyjmenoval hlavní důvody k uzavření memoranda Martin Václavík, předseda správní rady Investiční Gama.

Ve spolupráci s naším Sokolem by tak v rámci budoucí výstavby mohlo například vzniknout multifunkční sportoviště nejen pro basketbal, volejbal, tenis a další míčové hry, ale i třeba pro parkur, pumptrack a další sporty. Firma chce také podporovat i naše konkrétní projekty a sportovní aktivity. Prvním konkrétní pomocí by měla být finanční podpora našeho dětského jarního sportovního soustředění, ale zůstat by jen u toho rozhodně nemělo. Pomáhat chce pravidelně třeba s příspěvky na náš provoz, soutěžemi a dalšími aktivitami.

A konečně - v rámci uzavřeného memoranda budeme jednat také o finanční podpoře našich rozvojových projektů - ať již na pomoc s rekonstrukcí našeho fotbalového areálu v Ráji a místní fotbalové tribuny nebo rekonstrukce stropu a osvětlení či zateplení objektu naší Sokolovny. Vstřícný a konstruktivní přístup investora k rozvoji sportu v lokalitě, která se bude dotýkat i života v naší obci vítáme. Spolupráci budeme průběžně společně vyhodnocovat a naše členy informovat o postupu plnění vzájemné dohody.

Předseda VV Sokol Dolní Počernice z.s.

Petr Polcar

14.4.2022

OTEVŘENÍ KURTŮ

Dnes od 15:30 lze rezervovat hraní na kurtech C,D,E. Kurt E  - vyžádat si kód na klíček u Květy nebo Tondy. Prosíme o větší opatrnost, kurty jsou po zimě ještě trochu měkčí. Po skončení je nutností kurt pořádně upravit pravítkem a potom síťovačkou.

Kurty A a B budou otevřeny během pátku nebo soboty.

Při rezervaci člena s hostem, prosím, uvést do poznámky rezervace termín "host". Člen následně zaplatí za svého hosta polovinu částky za kurt.

Na odkazech je možno přihlásit se na SoDoPo ligu, na VALNOU HROMADU SOKOLA a jsou též aktualizovány termíny pro odpracování brigád.

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

Ceník tenisové haly

Mládež

Baby , vítězný zápas u Pály a Víznera

15.5.2022

Baby , vítězný zápas u Pály a Víznera

Nově sestavené družstvo našich babytenistů (ročníky 2013/2014) dosáhlo v na své první mistrovské vítězství. Po těsné porážce s céčkem Sparty 2:4 (sety 7:8) dokázalo v parném nedělním dopoledni dobýt půdu akademie slavné tenisové dvojice Petra Pály a Pavla Víznera. Tým pod vedením Martiny Čížkové dokázal obrátit nepříznivý stav zápasu a po výhrách Kačky Šnajdrové v singlu a párů Kačka Šnajdrová/Anička Zelenková a Saul Jaroš/Matěj Bartoníček přivezl domů výhru 4:2. Více než čtyřhodinová bitva plná zápalu a úsměvů přinesla našim dětem i jeden nevšední zážitek – společnou fotografii i řadu neocenitelných rad ze strany současného fedcupového kapitána České republiky Petra Pály, který byl současně kapitánem domácích dětí. O velký úspěch se dnes zasloužili Kačka Šnajdrová, Anička Zelenková, Luisa Hernychová, Saul Jaroš a Matěj Bartoníček. Nejen oni, ale i další členové týmu se představí v dalším zápase v neděli 29. května v Dolních Počernicích proti Tenis Akademii Bálek.

Petr Bartoníček 

ZÁPASY ČTS

2.5.2022

ZÁPASY ČTS

Děkujeme všem dětem, rodičům, trenérům a vedoucím družstev za účast, pomoc při zápasech ČTS.

Výsledky najdete na odkazech.

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

2.2.2022

Příměstské tábory:

TERMÍN :11.7.2022 - 15.7.2022
 již 3. ročník, tábor je určený  pro všechny kategorie tenistů. V programu tábora jsou mimo tréninku a zápasů v tenise i jiné aktivity jako výlet na kole, bazén v blízkém kempu a poslední den hledání pokladu. Svačiny dopolední i odpolední, oběd jsou zajištěny přímo na tenisových kurtech
 
                     Cena 3500,- Kč nebo 750,-Kč/ den   info: 605 457 062  přihlášky zde tabulka
TERMÍN : 25.7.2022-29.7.2022
Již 9.ročník příměstského tábora pro začínající tenisty.Využíváme zázemí a kurty tenisového oddílu Sokol Dolní Počernice.V programu tábora jsou mimo tréninků i sportovní hry , podle počasí bazén v blízkém kempu a výlet do Krtkova světa.Obědy máme zajištěny v restauraci Léta Páně svačiny přímo v areálu.
      
                     Cena 3500,- Kč nebo 750,-Kč/ den   info: 606 415 145  přihlášky zde tabulka
                                                              Pobytový tábor NYMBURK
TERMÍN: 8.8.2022 - 12.8.2022

První  ročník pobytového tábora ve Sportovním centru Nymburk.SC Nymburk je tréninkové středisko České unie sportu.Nachází se v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe.K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví.Ubytování hotelového typu.Všechny hotelové pokoje (2 a 3 lůžkové) jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC.Celodenní stravování zajištěno.Účastníci musí mít s sebou vlastní kolo.

                             Cena 7 900,- Kč   info: 606 415 145  přihlášky zde tabulka
Za VV TO Sokol Dolní Počernice z.s
Martina Čížková
mobil: 606415145

25.11.2021

Sparing mládeže

Na odkazu se můžete hlásit na sparing:

SPARING

info: Pavel Duffek, Martina Čížková 

8.11.2021

PRAVIDLA náhrad C-19 trénování mládeže

V souvislosti s pokračujícím vývojem pandemie coronaviru a dopady na
tréninkové procesy mládeže tenisový oddíl Sokola Dolní Počernice z.s.
jako organizátor tréninků a provozovatel přetlakové haly stanovuje
pravidla související s případnými případy karantény nebo izolace:
1. Hlavní trenér (HT), Ondřej Duffek, jmenovitě eviduje začátek a konec
lhůty (karantény nebo izolace v souvislosti s coronavirem); ukončení
lhůty je předložením kopie negativního trestu PCR (popř. jiným vhodným
způsobem, např. písemným prohlášením rodiče). Informace a evidence
následně předá HT vhodným způsobem VV TO do vnitřního archivu TO (z
důvodů případné pozdější potřeby průkazu postupů spodopo/TO).
2. V případech vyskytnuvších se v rámci skupinových tréninků HT podle
možností přeorganizuje náhrady vnitřně v rámci tréninků.
3. V případě nahlášeného případu v režimu individuálních tréninků vzniká
nárok v případě karantény na 1 tréninkovou jednotku mimo systémově možné
přesuny do náhrad a v případě izolace na 2 tréninkové jednotky mimo
systémově možné přesuny do náhrad.

VV TO Sokol Dolní Počernice z.s.

27.8.2021

STAVBA HALY

STAVBA HALY proběhne dne 25.9.2021 od 8.hod pište se na odkazu ať víme kolik nás bude.

Ženy se můžou psát též na odkazu do tabulky uklid domečku 25 nebo 26.9. 2021 od 8 do 14.hod

Mládež bude mít brigádu 24.9.2021 od 14.hod , čištění kanálků na kurtech A a B

odkaz: BRIGÁDA

14.6.2021

Trénování o prázdninách

Kdo by měl zájem o tréninky svých dětí o prázdninách, může se zapsat do tabulky v odkazu níže. Trénování o prázdninách

12

Kontakty

provozovatel
Sokol Dolní Počernice z.s.
IČ 45249504

adresa
Národních hrdinů 290
Dolní Počernice
190 12 Praha

rezervace a správce areálu
Květa Langhamerová
+420 606378613
kvelang@seznam.cz

správce kurtů a webu
Tonda Zoubek
+420 724410088
azoubek@seznam.cz

hlavní trenér
Ondřej Duffek
+420 605457062
ondraduffek@icloud.com

trenér
Pavel Duffek
+420 603514994
duffis@seznam.cz

trenér
Stanislav Pospišil
+420 734589847
standik.pospisil@gmail.com

trenérka
Martina Čížková
+420 606415145
martinacizkova4@gmail.com

trenérka
Kristýna Pospišilová
+420 734589848
kristynka.pospisil@gmail.com

VÝBOR TENISOVÉHO ODDÍLU

Jiří Brejcha
+420 602 387 724
brejcha@bso.cz 

Martina Čížková
+420 606 415  145 
martinacizkova4@gmail.com 

Antonín Zoubek
+420 724 410 088
azoubek@seznam.cz 

Štěpán Lukeš
+420 724 220 666
mates44@yahoo.com 

Pavel Boček
+420 602 174 128
27pavel@centrum.cz 

Partneři