Diskuze mezi hráči tenisu

Sekce DISKUZE slouží pro registrované hráče k domlouvání vzájemných zápasů, případně k běžnému tlachání nad přátelskými či mistrovskými zápasy. Přispívat do diskuze mohou pouze registrovaní hráči. Jsi-li členem tenisového oddílu a ještě nemáš své přístupové údaje, kontaktuj správce webu na záložce Kontakty. Diskuzní příspěvky starší 1 mesíce již dále nejsou zobrazovány.

VeličkaJ napsal 26.03.2021 10:27:

Pěkný jarní den všem vespolek!

 

Rád bych zde celé vážené tenisové obci sdílel poděkování svému parťákovi Štěpovi Sešívce Lukešovi (baskeťák, maratonec a v neposlední řadě sportovně-klubově rozumně smýšlející občan) za jeho odvahu hned po extrémně náročné pandemické době abnornálně rychle vtrhnout na kurt a popasovat se s playerem nižší "cenové skupiny" (čti nižší skupiny všeobecně uznávané Amatérské ligy SODOPO).

 

Díky, borče!

 

Hezký víkend a buďte zdrávi!

 

Velda

Zoubek A napsal 01.09.2020 19:33:

Gratuluji Páje Bočkové k finálové účasti na turnaji ČTS.

Pajo, jen tak dál SUPER.

Zoubek A napsal 09.08.2020 17:05:

Pája Bočková uhrála semifinále na turnaji mladších žákyň krásné semifinále. Gratuliji a přeji nejenom Pája, ale všem členům SoDoPo hodně tenisových úspěchů .

TZ

RichterZ napsal 20.07.2020 20:51:

Hradec Králové: 19. 7. 2020. Ve finále mistrovsví České republiky  v kategorii seniorů 65 - 75 let zvítězil člem našeho oddílu Vlasta Černý. Je obdivuhodné, jak si Vlasta v seniorských soutěžích vede a reprezentuje dolnopočernický tenisový oddíl. Za to mu patří velká gratulace a přání, aby na červené antuce vydržel co nejdéle. Na jeho příkladu je vidět, že tenis se dá hrát na vysoké úrovni i na prahu sedmdesátky.

Zbyněk Richter.

RichterZ napsal 08.07.2020 10:32:

V sobotu 27. 7. 2020 ukončilo naše A družstvo letošní zkrácenou sezonu vítězstvím 7:2 v Nedvězí. Z přehledu skupiny 3tř.B, který je umístěn na jiném místě stránek našeho TO je zřejmé, že jsme ve všech třech zápasech zvítězili a tedy svoji skupinu vyhráli. Všem hráčkám a hráčům, kteří do bojů zasáhli, patří můj velký dík za přístup k utkáním, bojovnost a týmového ducha. Rád bych poděkoval i všem těm, kteří byli na soupisce "áčka", ale do bojů nezasáhli. Jak je jistě všem známo, letos se ze soutěží nepostupuje ani nesestupuje. V příští sezoně by měla mít naše skupina stejnou podobu a dovoluji si tvrdit, že pokud se zapojí do hry všechny hráčky a hráči, kteří byli letos na soupisce, jsme schopni postoupit do 2.tř. Dolnopočernický tenis by si to zasloužil už jen proto, že nám v oddílu vyrůstají mladé hráčky a hráči, kteří, tak jak to pozoruji, nebudou chtít skončit u rekreačního tenisu a budou motivováni zařadit se v budoucnu mezi platné hráče našich obou družstev, tedy A a B.

Všem členům našeho oddílu přeji dobrou hru! Zdraví Zbyněk Richter, nehrající kapitán A družstva.

RichterZ napsal 24.01.2020 09:52:

Ahoj,

v sobotu 19.1. 2020 se konalo v Satalicích Mistrovství ČR seniorů ve čtyřhrách. V této souvislosti bych rád informoval o velkém úspěchu členna našeho oddílu Vlasty Černého, který se svým spoluhráčem Vlastou Nesrstou zvítězili v kategorii nad 65let a stali se tak mistry republiky. K tomuto úspěch dolnopočernického tenisu nelze než pogratulovat s tím, že je to příklad i povzbuzení pro všechny členy našeho oddílu, že i v pokročilém věku se dá hrát kvalitní tenis. I někteří další naši hráči se zúčastňijí podobných turnajů v rámci Hl. m. Prahy a i tam dosahují pěkných výsledků a šíří tak dobré jméno našeho oddílu.

Všechny zdraví Zbyněk Richter.

napsal 19.01.2020 17:47:

TURNAJE starších žáků a žákyň v Počernicích:

Poprvé v historii počernického Sokola upořádal tenisový oddíl turnaje starších žáků a žákyň. Oba turnaje, které se v naší nové hale uskutečnili v prosinci a lednu byly certifikovány Českým tenisovým svazem a musím říct, že ti z nás, kteří se přišli podívat mohli vidět napínavý tenis, krásné výměny a dětské úsměvy těch šťastnějších.

Co bych chtěl vyzdvihnout je skutečnost, že hlavní díl práce připadl jako obvykle Tondovi Zoubkovi, který neváhal věnovat svůj čas, úsilí a nadšení ve prospěch úspěšného uspořádání turnajů. Většina z nás si ani nedovede představit kolik energie Tonda obětuje práci ve prospěch tenisového oddílu. Nejenže Tonda zabezpečil veškerou komunikaci s ČTS, zajistil věcné dary, připravil kurty a rozlosování, ale současně plnil roli trenéra a rádce našim dětem, které statečně bojovaly.

Tondo DĚKUJEME!!!

Petr Z.

Zoubek A napsal 13.10.2019 06:22:

Ahoj ,kurt C a D byl uklizen v rámci společné brigády a současně se zazimovala závlahy.

Hrát se dá v naší krásné hale.Smile

BrožováM napsal 10.10.2019 17:29:

Ahoj, mrzí mě, že zmizely výhody podzimního hraní venku (mimo halu) při pěkném počasí...

Proč se nedá hrát aspoň na "Déčku"???

Díky za odpověď.

Bohm napsal 08.10.2019 09:39:

Včera jsem byla otestovat halu a je to prima.

Diky všem, kteří ji stavěli, speciálně Tondovi, který věnoval spoustu svého volného času a energie do přípravy stavby.

Zoubek A napsal 07.08.2019 11:41:
RichterZ napsal 07.08.2019 10:35:

Ahoj, rád bych se s vími podělil o nedávné úspěchy členů našeho oddílu na celostátní úrovni.

Ve dnech 18. 21.7. na Mistrovství České republiky seniorů v Hradci Králové se dostal Vlasta Černý v kategorii 65+ do semifinále, kde prohrál s pozdějším vítězem turnaje Jiřím Elterem.  V kategorii 55+ vybojoval Roman Franta krásné 2. místo, když ve finále podlehl jednomu z nejlepších hráčů na seniorském okruhu Václavem Strožíkem.vložit příspěvek

O týden později na Pardubické seniorce dosáhl pěkného úspěchu Roman Franta, když ve spojené kategorii 55+ a 65+ zvítězil ve finále nad Karlem Kladívkem 6:1, 6:1.

Výše uvedené úspěchy členů našeho oddílu jsou motivující pro naše starší hráče, ale i pro hráče mladších ročníků, zejména pak pro naši mládež.

Zbyněk Richter, kapitán smíšeného A družstva dospělých.

LukešŠ napsal 22.07.2019 11:44:

Jake vidim priority pro tenis v Dolnich Pocernicich?

 

a) deti; v ramci schvaleneho financniho planu investovat do mladeze; neboli pokracovat v akcich rozsirujicich clenskou zakladnu o deti, delat pro ne tenis atraktivni

 

b) areal; kurty, zazemi, zavlaha, hala - ukolem noveho tymu bude nastavit pravidla pro vyuzivani kurtu mimo hlavni sezonu a urzet provoz financne neutralni

 

c) vykonnostni a amatersky tenis; clenska zakladna je ruznoroda, nicmene vsichni hrajeme pro radost. To je to nejdulezitejsi

 

Stepan Lukes

 

 

KolečkoJ napsal 21.07.2019 10:37:

Jan Kolečko - kandidát do VV TO¨

Rozhodl jsem se opět kandidovat do VV TO a moje vize a záměry pro příští volební období se nijak výrazně neliší od období uplynulého..

Především přispívat k budování korektních, přáíelských vztahů napříč celou členskou základnou, tak, aby byly spravedlivě uspokojeny požadavky hráčů všech úrovní.

I  nadále bych se rád angažoval v koordinaci tréninků a soutěžního hraní našich mládežnických družstev.

Pro dospělé hráče bych opět rád koordinoval soutěž Bud Fit, která se díky své časové nenáročnosti stala mezi hráči velmi populární. Výsledkem je již pravidelná a úspěšná repreznetace našeho oddílu třemi našimi družstvy.

Opět bych rád spolupořádal turnaje OTVÍRÁK a NAZDÁREK, kde se pravidelně setkávají hráčky a hráči všech úrovní. Zde mám obrovskou radost, že se nám do těchto turnajů daří nominovat i hráče z řad naší mládeže. Pro mládež bych rád pořádal i nadále každoroční TURNAJ NADĚJÍ, který si našel své pravidelné místo v září, resp. v závěru letní sezóny. Byl bych rád, kdyby se podařilo najít prostor pro uspořádání otevřeného mládežnického turnaje vyšší úrovně.

Samozřejmostí je moje opětovná spolupráce při tvorbě, či úpravách vnitroklubové dokumentace, jako je například Hrací řád, Volební řád atd.. Rovněž budu rád spolupracovat na tvorbě vyrovnaného rozpočtu našeho oddílu.

Letos nás čeká naše první "plnohodnotná" zimní sezóna díky nové přetlakové hale, kterou se nám podařilo získat. Zde bych byl rád nápomocen při všech činnostech spojených s organizací a efektivním provozem této haly.

Jan Kolečko v Praze 21.7.2019

 

BočekP napsal 18.07.2019 07:22:

Moje vize a záměry ,s kterými  jsem se rozhodl kandidovat do výboru tenisového oddílu SODOPO

---koncipovat,kde se setkáváme a hrajeme tenis jako prostředí přátelské a relaxační pro hráče všech kateforiívčetně mládežnickýchdružstev a návštěvníků našeho areálu

--jasně určit povinnosti členů TO a členů výboru

--zvýšit obložnost a obsazenost kurtů  ve smyslu komerčním

--pokračovat ve spolupráci s kavlitními trenéry, zejména pro mládež

--vypracovat system permanentních karet s prioritami pro členy SODOPO

--přivádět jako partnery silné sponzorské subjekty

--dbát na údržbu objektu a ochranu majetku SODOPO

--pořádat tradiční turnaje pro širokou členskou základnu i veřejnost a snažit o turnaj s účastí hráčů vyšších kategorií či exhibiční zápasy

Zoubek A napsal 17.07.2019 18:19:

Antonín Zoubek- kandidát na člena VV TO SoDoPo

Rád bych kandidoval do výkonného výboru tenisového oddílu  pro roky  2019 - 2023.

V uplynulém období jsem jako člen výboru měl  na starosti agendu zahrnující komunikaci s tenisovými svazy (ČTS,PTS), podporu činnosti závodního,rekreačního a mládežnického tenisu v rámci  oddílu SoDoPo.

V případě mého zvolení bych chtěl pokračovat v rozvoji výše uvedených aktivit a dále se podílet:

-  na zajišťování materiálního zázemí klubu

-  odpovědně hospodařit s finančními prostředky v rámci  schváleného rozpočtu

-  podporovat udržování společenských vazeb mezi členy , například formou pořádání klubových tenisových  turnajů

-  podílet se na organizaci obsazenosti kurtů v letní i v zimní sezóně s ohledem na efektivitu

Antonín Zoubek  v Praze 17.7.2019

BrejchaJ napsal 16.07.2019 09:59:

JIŘÍ BREJCHA

Vize a cíle přihlášeného kandidáta do výkonného výboru tenisového oddílu – volby 2019:

- - pokračovat ve zlepšování a zkvalitňování tenisového areálu oddílu a podmínek pro sportovní činnost členů tenisového oddílu

- - zodpovědně hospodařit, minimálně vyrovnaně ve středně dobém horizontu

- - v důležitých otázkách dbát na informovanost členské základny prostřednictvím webu

- - prosazovat podporu mládeže a dětí, kteří se rozhodnou být našimi členy

- - v rámci daných kapacitních možností zajistit možnost využívání sportovního zařízení pro všechny členy bez rozdílu hráčské výkonnosti

- - respektovat a klást důraz na osobní odpovědnost každého dospělého člena => věci zbytečně nekomplikovat tvorbou nadbytečných pravidel

V Praze dne 16.7.2019         Jiří Brejcha

V

RichterZ napsal 08.07.2019 09:09:

Představení kandidáta do výboru TO – Zbyněk Richter

Vážení členové oddílu tenisu SODOPO.

Rozhodnul jsem se kandidovat do výboru tenisového oddílu SODOPO na další volební období. Předem uvádím, že jako jediný ze stávajícího výboru TO jsem nesouhlasil s modelem voleb, který byl předložen k projednání a odsouhlasení jak výboru TO, tak VV SODOPO. Také jsem však následně uvedl, že respektuji většinový názor na systém voleb po jeho schválení oběma výbory.

V tuto chvíli si vám dovoluji sdělit mé představy o práci v novém výboru, pokud do něj budu zvolen.

V minulém období mě byla ve výboru určena agenda vnějších vztahů. To je široký pojem, ale doufám, že si všichni umíte představit, co moje práce obnášela. Nemohu zde jmenovat své konkrétní kroky, které jsem po celé 4 roky vykonával ve prospěch nejen našeho oddílu, ale též ve prospěch celého SODOPO, neboť by to mohlo zavánět samochválou.

V 5tičleném výboru jsem se po celé 4 roky snažil o jeho práci a rozhodnutích přemýšlet a vznášet i oponentní názory. Způsob práce a rozhodování výboru neprobíhala vždy podle mých představ, ale v případě mých odlišných názorů jsem byl většinou demokraticky přehlasován. V tom se nemá cenu pitvat.

Předstupuji před vás s jasnou představou o práci nového výboru, za předpokladu, že do něj budou zvoleni členové našeho oddílu, kteří jsou pro tuto funkci kompetentní, tenisu rozumějí, umějí přemýšlet o jiných názorech a sami budou navrhovat smysluplná řešení nastalých problémů.

Rád bych se opět angažoval v oblasti vnějších vztahů, což je logické ve vztahu k mé současné funkci starosty MČ Praha – Dolní Počernice. Dále bych se rád věnoval vzhledu a úpravě celého našeho areálu, neboť zde stále ještě spatřuji rezervy. Chtěl bych se podrobněji věnovat finanční stránce našeho oddílu, zejména přípravě rozpočtu a dodržování rozpočtové kázně v průběhu fiskálního roku, neboť i zde stále spatřuji rezervy. Rád bych zlepšil komunikaci mezi výborem a členskou základnou, neboť například část elektronických rozhodnutí výboru nebyla promítnuta do žádného jeho zápisu. Vzhledem k tomu, že jsme oddíl s širokým spektrem sportovní náplně, budu prosazovat uspokojení potřeb všech jeho členů a to jak závodních hráčů, rekreačního hraní, tak rozvoje naší mládeže. Rád bych, aby se v našem oddíle měřilo všem stejně podle jasně daných pravidel. Při mé funkci starosty budou mé časové možnosti poněkud omezené, ale zásadní kroky ve prospěch prosperity našeho oddílu jsem stejně činil mimo klubovnu.

Informace o mém Curiculum vitae omezím na konstatování, že jsem členem SODOPO od r. 1952 a zastával jsem dlouhodobě funkce jak v jeho výboru, tak ve vedení oddílů košíkové a tenisu.

Činnost oddílu tenisu bude při jeho nadcházejícím celoročním fungování velmi náročná a já bych rád svými zkušenostmi a možnostmi přispěl k jeho bezproblémovému chodu.

V Praze dne 24.6. 201

Zbyněk Richter

Zoubek A napsal 16.06.2019 13:06:

Oprava GRATULUJI

Zoubek A napsal 16.06.2019 13:05:

Graluluji ml.žákum k prvnímu místu v soutěži.

Zoubek A napsal 06.06.2019 06:02:

Já jsem odvahu nedostal jako Markéta a Jirka, ale byl jsem se podivat a bylo to super.

Zoubek A napsal 05.06.2019 21:31:

BrožováM napsal 05.06.2019 20:48:

Kondiční kurz pod vedením Pavla je super!

I když jsem většinou těm hbitějším a rychlejším dětem nestíhala,

moc jsem si trénink užila a věřím, že Jirka - druhý dospělák - taky.

A hlavně těch sedm neposedných svišťů...

Tohle přesně nám na kurtech chybělo ;-)

Je to skvělý doplněk tenisových tréninků.

Těším se na příští :-)

Markéta

FrantaR napsal 23.05.2019 11:43:

Omlouvám se Jirkovi , mělo tam být Petře, ale můj text je obecný.

FrantaR napsal 23.05.2019 11:30:

Ahoj Jirko, (ale píšu to i obecně),

nemyslím si, že moje dikce je imperativní. Je to prostě jiný názor a vyjádření se k minulým volbám, jejichž systém i průběh byl nestandardní, po dobu voleb nekontrolovatelný („Krabice“ – urna v bufetu klubovny tři měsíce k dispozici, prázdné volební lístky položené na pultě, bez oficiální, veřejné prezentace kandidátů, atd…).

Víš, Jirko, já jsem jenom chtěl, aby byl výbor tenisového oddílu vstřícnější k jeho členům, k eventuálním novým kandidátům, aby byla umožněna veřejná prezentace, vize a vyjasněná činnost ve výboru TO, aby si členové oddílu mohli udělat vlastní představu o kandidátech, měli možnost je vidět a poznat je osobně, aby mohli odhlasovat systém voleb, volební komisi, rozhodnout se a zavolit (když se volí do VV Sokol DP z. s., také se to zvládne za jeden den).

Moje představa o složení výboru byla i taková, že by v ní mohl být například trenér mládeže, nebo kdo se dlouhodobě zabývá tenisovou problematikou a vnášel zase jiné postřehy. Nevím, jak to napsat slušněji, abych nikoho konfrontačně nenapadal, jak zmiňuješ. Na všechno se dá reagovat nejrůznějšími argumenty, proto je důležitá veřejná diskuze, názory, které by měly být vznášeny v plénu na členské schůzi a ne tady na webu v „diskuzi“, nebo u plotu na tenise, když se to týká takto důležitých věci pro oddíl.

Je to můj názor, stojím si za ním. Pokud budou volby tříměsíční, bez prezentace kandidátů, pojede to samozřejmě dál (a neříkám, že všechno špatně, udělalo se hodně práce), ale pokud dojde k diskuzi, prezentaci názorů, vize nových kandidátů, může se objevit i něco nového.

Nechci dělat nikomu zle, nechci, abychom na sebe na tenise koukali skrz prsty, nemá to úroveň.

Roman Franta

napsal 22.05.2019 22:52:

Ahoj, dovolím si reagovat na příspěvek Romana Franty, a to ne proto, že bych musel obsesivně polemizovat s každým kdo nesdílí můj názor. K uveřejnění mého postoje mne spíše vede imperativní dikce Romana, který své myšlenky formuluje velmi konfrontačně. Chceme-li diskutovat věcně a bez zbytečných emocí považuji za nezbytné uvést několik faktů:

  • Předložený návrh systému voleb výkonného výboru našeho tenisového oddílu není v rozporu se schválenými Stanovami ani Organizačním řádem spolku,
  • Výše zmíněný návrh předložil a schválil stávající výkonný výbor, který byl zvolen naprostou většinou voličů/členů a nelze tedy žádným způsobem zpochybnit jeho legitimitu,
  • Předložený návrh umožní volební účast širokému kvóru oprávněných voličů, kteří rozhodnou o dalším směřování oddílu,

 

Já tento systém na rozdíl od Romana nepovažuji „za výsměch“ naopak jsem názoru, že je velmi demokratický, neboť umožní širokou volební účast. Argument, že volby „musí“ proběhnout v jednom dni, protože „kdo má zájem ten přijde“ považuji diplomaticky řečeno za mylný. Rovněž Romanovy obavy, že budou voliči ovlivňováni a přesvědčování koho mají volit musím odmítnout. Organizované úsilí přesvědčit potencionální voliče je základním atributem demokraticky vedené volební kampaně a není tedy v rozporu s principy, které my Sokoli ctíme.

Romane, máš-li obavu o transparentnost voleb, výkonný výbor jistě vyhoví Tvé případné žádosti být členem volební komise a umožní ti takto dohlédnout na férový průběh voleb. Jsem přesvědčen, že stávající výkonný výbor rovněž umožní na webových stránkách spolku prezentovat vize všem případným kandidátům.

Bratři a Sestry, nechť volební klání dopadne jakkoliv, chci doufat, že se náš tenisový oddíl bude i nadále dynamicky rozvíjet a vzkvétat. Někdy je dobré se ohlédnout a připomenout si, co se nám všechno povedlo:

  • získali jsme do majetku spolku nádhernou moderní přetlakovou halu,
  • podařilo se bezkonfliktně vyřešit šložitý nájemní vztah s tenisovou školou
  • vybudovali jsme úžasný automatický závlahový systém,
  • rekonstruovali, resp. modernizovali jsme tenisové dvorce a zázemí,
  • máme závodní týmy v celé řadě dětských kategorií,
  • disponujeme výbornými závodními hráči i amatérskými týmy, které hájí barvy D. Počernic.

 

Za to všechno a spoustu dalšího děkuji.

 

Děkuji Tondovi Zubatému, Petrovi Polcarovi, Jirkovi Brejchovi, Honzovi K., Květě a Zbyňkovi a spoustě dalších, kteří nelitují svého volného času a vybudovali nejen krásný areál, ale také místo, kde se řada Sokolů ráda setkává.

 

Hezký večer

Petr Záhorský

FrantaR napsal 21.05.2019 11:43:

Ahoj,

chtěl bych se vyjádřit k systému volby do nového výkonného výboru TO, nyní zavěšeného na hlavním panelu www. SoDoPo z.s., tenisový oddíl, NOVINKY, neboť kopíruje systém voleb z předcházejícího období.

Tento i minulý systém voleb je totiž výsměch všem novým kandidátům, kteří by eventuálně chtěli a měli zájem pracovat ve výboru. Níže popsaný, tříměsíční model voleb do výboru tenisového oddílu je netransparentní, manipulovatelný, ovlivnitelný, neobjektivní a neoprávněný.

Volby musí proběhnout na členské schůzi tenisového oddílu v jeden den a to z více důvodů (Ve zkratce několik bodů):

Členové TO (tenisový oddíl) musí schválit systém voleb, (tajné, veřejné) a několikačlennou volební komisi.

Členové TO musí schválit návrh, kolik členů bude mít nový výbor TO.

Rozdání volebních lístků volební komisí s uvedenými kandidáty přímo v místě voleb.

Kandidáti do výboru TO by se měli možnost veřejně prezentovat představou, vizí a náplní, co chtějí ve výboru dělat a způsob, jak tyto vize uskutečňovat.

Všichni se jednodenních voleb pravděpodobně nezúčastní, to je normální, ale kdo má zájem, ten přijde, kdo ho nemá, je mu stejně jedno koho volí a v době voleb stanovených tří měsíců, by byl právě proto tento systém neobjektivní s možností ovlivňování a přesvědčování koho volit. To je hlavní důvod, aby se volilo v jeden den a volili  členové, kteří mají zájem o chod a budoucnost tenisového oddílu (možnost mají samozřejmě všichni členové našeho tenisového oddílu Sokol DP z. s.). Koho oddílová problematika zajímá, ten přijde a čas si udělá.

Jsem přesvědčen, že tak je to správné i demokratické.

Roman Franta, člen tenisového družstva A

 

Zoubek A napsal 07.05.2019 09:00:

Také jsem se byl podívat a Petr ma pravdu, děti bojují a mají velkou radost z každého vyhraného balonu Wink

Polcar P napsal 29.04.2019 09:36:

Byl jsem se v sobotu na mistrák žáků podívat a musím konstatovat, že to bylo super utkání. Moc hezké výměny a byl jsem hodně překvapen ... jak se výkonostně posunuli.                                                                                                                                  Nejen , že se na to dalo koukat , ale mělo to i náboj a především kluci to hodně prožívali.

GratulaceCool

 

Zoubek A napsal 02.09.2017 20:36:
Zoubek A napsal 30.08.2017 19:39:

Dáša - Markéta 3:6

Zoubek A napsal 30.08.2017 19:32:

Na kurtu  C boj Dáša -Markéta 3:4  další info za 10.min

Zoubek A napsal 16.12.2016 09:26:

Ahoj, děkuji Honzovi a p. Požárové, oblečení je super moc se Vám to povedlo

KolečkoJ napsal 09.09.2016 20:41:

Ahoj borci z Céčka, smekám, velká gratulace a hlavně velký dík. Mám velkou radost, že loňské rozšíření našich řad přineslo tenhle super úspěch, na který jsme velmi pyšní, a který nás všechny motivuje do další sezóny k lepším výkonům. .... a to máte ještě "skryté" rezervy ... sakra vy máte ale nebezpečně našlápnuto ... :-)

Blahopřeji, velice děkuji za vzornou reprezentaci našeho tenisového oddílu a už teď držím palce do další sezóny. Myslím, že zápasy I. třídy budou i divácky velmi atraltivní a moc se na ně těším.

El Capitano

LukešŠ napsal 09.09.2016 15:48:

Gratulacka klukum z "cecka"! Pristi rok uvidite, jestli se da jeste nekam postoupit ;-)

Stepan

GrygarM napsal 08.09.2016 10:06:

Ahoj všem,

v soutěži Buď Fit postupuje náš tým Sodopo C do nejvyšší třídy. V rozhodujícím zápase udolal houževnatý tým Toušně. Chtěl bych tímto poděkovat Petrovi,  Ondrovi a Jirkovi za jejich výkony podávané v celé letošní sezoně. HOŠI DĚKUJEM!!

MIG

 

Zoubek A napsal 08.08.2016 09:13:

Ahoj Všem

přidávám se k Pavlovi a Honzovi, turnaj pro SLUNEČNÍ PAPRSEK se opravdu povedl a Všem, kteří si přišli zahrát tak děkuji.Ještě větší dík patří členům, ale i nečlenům kteří jen přispěli. Už se těším na další ročník.

dík Tonda

KolečkoJ napsal 07.08.2016 16:15:

Děkuji hráčům Buď FIT za vzornou reprezentaci během turnaje Sluneční paprsek. Jsem rád, že nás z naší velké party bylo opravdu hodně, kteří jsme se rozhodli přispět na dobrou věc. Velice mě těší, že jsme se rozhodně v plejádě zúčastněných hráčů neztratili, což dokládají naše finálová umístění.Nejdůležitější tentokrát nebyl sportovní výsledek, ale náš finanční příspěvek dětem, které to skutečně potřebují.  Jménem hráčů Buď FIT děkuji všem organizátorům za prima den, díky kterému nám všem může být tak nějak slunečněji na duši ...

El Capitano

BočekP napsal 06.08.2016 21:45:

Sluneční paprsek děkuje

Dne 6.8. se uskutečnil již třetí ročník tenisoveho turnaje pro Sluneční paprsek. Tato nezisková organizace již 6let realizuje ozdravne pobyty u moře pro děti po onkologicke lečbě a děti z dětských domovů

Skvěle organizovaný turnaj proběhl ve třevh kategoriích . v Tuto chvili není duležite ,kdo vyhral, protože vyhrali všichni kdo se zučastnili a přispěli /seznam zveřejníme/ a celková vybraná častka je skvělých 43 900 Kč .Velký dík patří za organizaci Tondovi Z, Květě Langahamerové  a Janě Bártové za starost o naše žaludky, Vláďovi  Trčkoví za užasne chlebíčky . Lukáš Rosol věnoval některe ceny a věnoval i do dražbě některé tenisové propriety a a tak i díky Petře Karochové  a Františkovi Chaloupeckému se částka vyšplhala do takových výšin .

K užasné atmosfeře přispěly dvě naše známe zpěvačky Monika Absolonová a Hanka Křížková , jež rozdávaly usměvy a dokonce i hubičky:)

Ti ,kdo nepřišli ,mohou jen litoval . Byl to SUPER den


VeličkaJ napsal 21.07.2016 08:01:

A nadešel poslední týden do letošního místního SuperBowlu – očekávaný dolnopočernický vrchol letošní serie.

Jen krátce pro zasvěcené:

Po fázi sportovní přípravy vstupuji do fáze nekondiční - taktické a psychologické – tzn. poslední "předstartovní" fáze.

Současně s mentálním přesměrováním přecházím ve stravě na složené sacharidy, esenciální mastné kyseliny, β-karoten a vlákniny - dostatečný přísun aminokyselin (pro nás odborníky - molekuly obsahující karboxylovou (-COOH) a aminovou (-NH2) funkční skupinu - nejen tedy alfaaminokyseliny!; přeloženo pro laiky - rýže, vločky, Kozel a těstoviny)

 

#drzimepesticky

 

 

PS - pro nezasvěcené: 26/7 od 18  ;)))

Petře, měj se na pozoru!

JanotaD napsal 15.07.2016 13:34:

Vzhledem k tomu, že mám nadále k dnešnímu dni znemožněn přístup na webové stránky SoDoPo Tenis, požádal jsem Dana Janotu o umožnění zveřejnění výhradně mého vyjádření k omluvě VV TO.

Roman Franta

JanotaD napsal 15.07.2016 13:29:

R. Franta

V  zápisu na webu VV TO SoDoPo se začátkem června 2016 objevila oprava zápisu výkonného výboru tenisu (Oprava zápisu VV TO neobsahuje ani datum, ani podpisy členů VV TO).

Domluvená omluva na velkém výboru Sokola DP z. s. za mé křivé nařčení výborem tenisu, že využívám sportovní areál neoprávněně a lživé nařčení, že jsem neplatil členské  a oddílové příspěvky v předchozích letech se minula účinkem, respektive to nebyla omluva, ale oprava vlastní neschopnosti písemně formulovat, proto bych se rád vyjádřil též veřejně k zápisu VV TO ze dne 11. 5. 2016 a následné „omluvě“.

Do dnešního dne, tj. téměř dva měsíce mám neoprávněně zablokovanou rezervaci kurtů a zároveň přístup na stránky Tenis SoDoPo, proto využívám jiné možnosti, jak tento text zveřejnit.

Oprava zápisu je opět sepsána zavádějícím způsobem viz. zápis, cituji:

VV TO ve své vnitřní evidenci dokládající zaplacené oddílové příspěvky vede skutečnost, že pan Roman Franta neuhradil oddílový příspěvek ve výši 500,-Kč za kalendářní rok 2012 podle platného Hracího a provozního řádu tenisového oddílu. Tento příspěvek nebyl uhrazen ani v následujících létech 2013, 2014, 2015 ani do dne konání této schůze VV tenisového oddílu.“

Toto znění se dá vyložit i tak, že jsem neplatil oddílový příspěvek v dalších letech, přičemž oddílový příspěvek mám zaplacený za roky 2013, 2014, 2015 i 2016. Přijde mi jednání VV TO absolutně nekompetentní, když nedokáže ani správně formulovat obsah textu…, jak potom může sestavovat například Hrací řád?

„Omluva“ je zcela nepřesná a důvod v závorce o záměně pojmů členských a oddílových příspěvků není předmětem omluvy, ale jednalo se o křivé nařčení z několikaletého neplacení členských příspěvků a poplatků za neodpracované brigády a hlavně to, že užívám sportoviště a zázemí tenisového oddílu neoprávněně, v rozporu s hracím řádem a na úkor řádně platících členů.

Stále se jedná pouze o nezaplacení oddílového příspěvku z roku 2012, kdy mi nikdo nevysvětlil využívání těchto financí tj. k čemu budou oddílové příspěvky sloužit, jak se s nimi bude hospodařit, jak budou evidovány…možná proto po mně následující roky nikdo nic nechtěl…. nevím…, až letos…, kdy jsem se znova zeptal, jak to s oddílovými příspěvky vypadá. Byl to jeden z důvodů, proč jsem byl navržen na vyloučení ze Sokola DP z. s. Další záminkou k vyloučení byla neodpracovaná loňská brigáda, na tento fakt jsem nebyl předtím upozorněn a nebyl jsem sám, kdo se nezúčastnil (Zaplatil jsem tedy 300,- Kč. Dnes si asi nikdo nevzpomene, že jsem zdarma zapůjčoval obrazy do klubovny TO, poskytoval před zimou hromadu prken na zatížení umělých lajn, účastnil se všech brigád nad rámec stanovených hodin, myl okna klubovny a atd…. účastnili jsme se všichni, co jsme měli tenis rádi a nikdy by nás nenapadlo převádět brigádnické hodiny na peníze. Prostě se dělalo, aby se mohlo hrát.)

Letošní členské i oddílové příspěvky jsem v termínu zaplatil, přesto, že jsem se nedověděl, jak se oddílové příspěvky využívají. Byl mi pouze předložen jakýsi výpis z banky, kde je uložena „jakási“ částka…. Stále není zřejmé hospodaření a účtování oddílových příspěvků. Vysvětlení, že se jedná o rezervu, nepředpokládané výdaje, údržbu apod. jsou čistě abstraktní pojmy.

Řeší se můj nezaplacený oddílový příspěvek 500,- Kč z roku 2012, což je jedna rovina, kterou jsem chtěl tehdy i letos vyvolat diskuzi, ke které jsem nebyl připuštěn, ale rovnou navržen na vyloučení. Vůbec se neřeší druhá rovina, jak se s oddílovými příspěvky hospodaří, kolik je platících členů, jaká je jejich evidence, jaké byly náklady, k čemu se finanční prostředky použily a použijí, jak jsou evidovány další příjmy z pronájmu kurtů, z trénování atd.

Další důležitou věcí, o které jsem chtěl mluvit se členy výboru TO, jsou mé postřehy k běžnému provozu areálu, poznatky s vedením a fungováním tenisového oddílu a mé názory na vizi a směřování závodního tenisu, výchovy tenisové mládeže, trénování apod. To si myslím, že je v celé záležitosti daleko důležitější a smysluplnější než rozmazávat 500,- Kč a odvádět pozornost někam jinam. Pokud by se smysluplně využívaly finance například pro budování mládežnické základny (která v oddíle chybí), k trénování kvalitními trenéry, motivováním mladé generace, apod. jsem ochoten toto s radostí podporovat.

Je mi líto, že z tak krásného areálu se po posledních volbách stává klubovna se špatnou náladou mezi jejími členy. Někdo se snaží dělat fámy a vyvolávat uměle nepřátelství. Já k tomu nyní sloužím jako prostředek, černá ovce, kterou si někdo vymyslel a to jen proto, že jsem vznesl dotaz… Udiveně koukám, co se kolem mě děje kvůli tomu, abych vyvolal diskuzi, a to jsem ani nestačil s nikým konkrétně promluvit, kromě vedení Sokola a člena VV TO Z. Richtera. Bylo by dobré mluvit o věcech v rámci oddílu otevřeně a pravidelně na svolaných členských schůzích TO a ne hrát zákulisní, pokryteckou hru. Dnes už vím, odkud vítr vane, proto by bylo dobré, co nejdříve, svolat členskou schůzi. Nabývám dojmu, že vedení TO není ve zcela správném složení po stránce odbornosti a vizí směřování tenisového klubu i umění jednat s členskou základnou. Své příspěvky mám připravené.

V rozporu s veškerými pravidly a to i přesto, že mám zaplacené členské a oddílové příspěvky za rok 2016, mám od poloviny května 2016 stále zablokován (někým z VV TO) přístup k rezervacím kurtů na webu SODOPO -  tenis. Jelikož jsem již téměř dva měsíce nemohl užívat kurty pro individuální hraní v rámci rezervačních hodin, žádám finanční kompenzaci, kterou můžeme řešit souběžně s oddílovým příspěvkem 500,- Kč ihned, jakmile bude svolán VV TO.

Další omluvu od VV TO již nežádám, vidím, že zapisovatel buď neumí formulovat, nebo dělá naschvály. Já také 500,- Kč nezaplatím, protože dohodnuté podmínky na VV Sokol DP z. s.  nebyly splněny.

V Praze dne 15. července 2016

Roman Franta

 

KrálT napsal 06.06.2016 16:37:

Celá diskuze o rozdělování hráčů na amaterské a závodní mi přijde abloutně směšná. Možná závodním hráčům míčky létají rychleji a přesněji než nám ostatním. Myslím , že to všichni dělám pro žízeň a radost z pohybu. Nevím přesně jakou soutěž hraje A tým , ale  ani na pražské úrovni to není žádná špička ( pardon nechtěl jsem se nikoho dotknout Wink ). Proto nechápu, proč by pro ně měli platit jiná pravidla než pro jiné soutěžní  ( amatérské ) hráče. Pokud má někdo vyšší ambice myslém , že v okolí je plno jiných oddílů , kde ho určitě rádi přivítají .

Sportu zdar a tenisu zvláště.

Tomáš Král

LukášO napsal 02.06.2016 08:47:

Dobrý den,chtěl bych se s Vámi podělit  o pár poznatcích.

Při pročítání diskuze  musím podotknout,že jsem zklamaný.Myslím, že řešení problému o 500 Kč je dosti zbytečný.

Vezmu li potaz,dnešní ceny a služby které dnes díky Tenis.oddílu máme k dispozici, možná až úplně neštastný.

Jako rekreační hráč a člen Bud fit teamu,jsem se rozhodl na  tento příspěvek 500 Kč,přispět.

Rád bych taky tímto poděkoval,Vám všem kteří se podílíte na rozvoji tenis.oddílu a jak závodních tak i rekreačních a žákovských teamů.

Pevně věřím,že se nám podaří v budoucnu dosáhnout ještě lepších výsledků.

Jste super.

 

Ondřej Lukáš

 

 

Zoubek A napsal 01.06.2016 16:10:

Ahoj Všem

liga na červen připravena, můžete začít hrát. Tento měsíc nehraje Tomáš Blecha /tennisový loket / uvidíme v červenci jak mu bude.

napsal 16.05.2016 22:26:
FrantaR napsal 16.05.2016 13:51:
FrantaR napsal 16.05.2016 13:50:

Dobrý den,

reaguji na zápis pana Kolečka, bod 3. z VV TO ze dne 11.5.2016, abych uvedl věc na pravou míru, jelikož tak jak je zápis prezentován, je zcela nesprávný, zavádějící a lživý.

1. Není pravdou, že bych neplatil členské příspěvky. Zaplatil jsem je každý rok, mohu doložit stvrzenkami, o které jsem si musel vždy říct a urgovat u paní Langhamerové. Jen jednou jsem nezaplatil 500,- Kč příspěvek závodních hráčů, tak jako letos, protože jsem nesouhlasil s nastavenými podmínkami závodních hráčů (což je na diskuzi). Letos jsem nezaplatil 500,- Kč hráčský příspěvek, protože necítím výhody oproti rekreačnímu tenisu, navíc si platíme 350,-Kč zdravotní prohlídky. Členský příspěvek 1.600,- Kč jsem letos zaplatil, ale paní Langhamerová mi ho vrátila s tím, že to nechce... Jsem stále připraven 1.600,- Kč někomu z VV TO předat.

2. Na brigády jsem vždy chodil a odpracoval si veškeré hodiny. Letos jsem byl mimo Prahu a vrátil se později v den brigády, kdy pršelo a na tenise už nikdo nebyl. Letošní brigádu chci odpracovat dle potřeby oddílu. V minulém roce mi paní Langhamerová řekla, že podzimní brigádu dělat nemusím, jelikož jsem umyl okna na celé klubovně, že to byla práce nad rámec. Asi si to nepamatuje....

Jednu sezonu jsem, díky zranění, celou neodehrál, ale příspěvky zaplatil.

3. Pan starosta, Zbyněk Richter mi celou záležitost sdělil osobně. Já mu na to řekl svůj názor, z jakého důvodu nechci platit hráčský poplatek 500,- Kč, o který se celou dobu jedná (to, co je v zápisu VV TO, bod 3., z 11.5. 2016, že neplatím členské příspěvky je účelové a nepravdivé. Vždy jsem členské příspěvky zaplatil!!!). Chtěl jsem tou "pětistovkou" vyvolat diskusi např. nad tréninkovými hodinami rekreačních hráčů a hrajícím soutěž Buď Fit, nad výší poplatků závodních a rekreačních hráčů, nad odevzdáváním míčů z mistrovských zápasů pro amatérskou ligu, nad rezervováním kurtů paní Langhamerovou, když tam potom hraje někdo jiný, nad prezentací oddílu závodním tenisem a budováním nové tenisové základny atp. Je toho hodně, ale bohužel to nikdo ze stávajícího VV TO, kromě Z. Richtera, nechce slyšet, jelikož je oddíl nastaven víceméně pro rekreační tenis, tak proč platit 500,- Kč navíc?

Roman Franta, člen A mužstva TO

BrožováM napsal 23.10.2015 17:08:

Ahoj, uvítala bych (a možná i ostatní) odkaz na rezervaci tenisové haly na hlavní stránce.

Díky Cool

VeličkaJ napsal 29.08.2015 06:52:

Dekuji timto svemu velkemu uciteli Mirdovi G., svym rodicum, celemu zazemi dolnopocernickeho tenisu, sve ucitelce z materske skoly a vsem dalsim nejmenovanym, ze mohu plnymi hrstmi rozdavat tenisovou radost vukol - a konecne po trpelivych 26ti letech jsem se navic dockal. Cool

Jirka Roger V.

VeličkaJ napsal 26.08.2015 00:13:
Zoubek A napsal 25.08.2015 21:24:

Ahoj  7 .skupina překvapila  2 . skupinu  , aneb Jirka VLaughing porazil Mirka GCry,  JÁ GRATULUJI

Zoubek A napsal 09.08.2015 10:04:

Ahoj děkuji Všem hráčům hrajících turnaj pro SLUNEČNÍ PAPRSEK
bylo to super . Také děkuji těm kteří se nemohli aktivně zúčastnit a přispěli finančně na nadaci .

Zoubek A napsal 13.05.2015 19:47:

pochvala pro 4.skupinu ,hlavně pro Pavla Bočka ještě není půlka měsíce a má odehránoSmile

tenisak napsal 03.06.2014 15:33:

jak je možné že má hráč Mráz a Lajbl udělanou rezervaci v týdnu dvě hodiny po 16.hod ,když mi jde udělat jen jedna hodina a je to tak i v hracím řádu /asi platí jen pro někoho / a ještě to jsou hráči A / dle soupisky / mužstva které má rezervaci ÚT a ČT dvě hodiny

UmanV napsal 17.04.2014 19:41:

Ahoj tak jak to vypadá kdy začneme hrát ,brigády mám za sebou a stále nic , TSH svolává brigádu na Jahodnici a u nás to stále nemá uklizené doufám že za to alespoň platí penále SPORTU ZDAR

Zoubek A napsal 23.09.2013 19:46:

    Surprised    Ahoj všem výhercům gratuluji

celá liga je na odkazu    čau   Laughing

Zoubek A napsal 30.06.2013 21:33:

CoolAhoj ,tak jsou nové tabulky na červenec, Tonda Melč si koupil divokou kartu tak od 5.skupiny sestupují tři hráči Smile

Zoubek A napsal 25.05.2013 20:27:

Ahoj ,to nám to letí zbývá poslední týden na odehrání skupiny , tak se snažte.

Všem kteří vyhráli v týdnu gratuluji.

Zoubek A napsal 18.05.2013 18:05:

WinkDnes vyhrál Olin i Jurin dále Dan a hlavně IVETA všem gratuluji Laughing

Zoubek A napsal 17.05.2013 18:13:

Tak Jirka vyhrál za dopoledne dva krát do ligy ,gratuluji

Zoubek A napsal 16.05.2013 06:34:

LaughingGratuluji Tomášovi B ,po boji porazil Danu.

Zoubek A napsal 15.05.2013 13:48:

Tak už i předseda po boji urval výhru gratuluji
Zoubek A napsal 14.05.2013 16:24:

Ahoj zpráva pro 7.skupinu - Linda Králová má oštěpařský loket ,zatím nebude hrát.

Přejme brzké uzdravení

Zoubek A napsal 13.05.2013 20:40:

SmileGratuluji Kláře po boji porazila Libora,tomu též patří uznání /rok nebyl na kurtĕ /Undecided

 

 

Zoubek A napsal 10.05.2013 07:30:

Gratujuji Martinovi U k první výhře v Lize

Zoubek A napsal 07.05.2013 20:34:

SmileGratulace k výhře Radce H a Honzovi K v lize SODOPOSmile

Zoubek A napsal 06.05.2013 16:28:

Gratulace OL k první výhře

UmanV napsal 03.05.2013 18:41:

členi nemohli , ale TSH trenovala jak na A tak na C

UmanV napsal 03.05.2013 18:36:
UmanV napsal 03.05.2013 18:33:

Jak je možné že se hraje když je na kurtech i na webu napsáno NEHRATELNÉ

ASI JEN PRO NĚKOHO , KDO URČUJE NEHRATELNÉ A KDO POUŠTÍ HRÁT

 

UmanV napsal 03.05.2013 18:29:

ttt

LukášO napsal 25.04.2013 07:34:

Super,tak ať se daří.

Zoubek A napsal 24.04.2013 11:29:

Kdo má natrénováno může začít hrát LIGU SODOPO

výsledky prosím posílejte SMS na tel. 724410088

nebo nahlaste u Květy

děkuji Tonda

LanghamerováK napsal 11.02.2013 20:30:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
VeličkaJ napsal 23.08.2012 10:11:

Dobrý den paní Langhammerová,

 

prosím zrušit mou rezervaci na kurtu č. 1 (nemám k tomu přístup). Vytvořil jsem novou na kurtu č. 3.

 

Děkuji,

 

Jiří Velička

VeličkaJ napsal 17.07.2012 14:45:

Dobrý den,

 

jak dnes vypadá situace na kurtech? Je šance, že budou od 18,00 hratelné?

 

Děkuji,

 

Velička

PavlasR napsal 09.08.2011 15:26:
PavlasR napsal 09.08.2011 15:25:

Naprosto neuživatelský system. Pokud si udělám rezervaci třeba za 14 dnů z důvodu, že se dohodnu se známým, tak již cely rezervační system zmizý a nejde nic objednat, takže i kdyby bylo celých 14 dnů volno můžeme chodit tak akorát hrát kuličky. Navrhuji novou diskuzi o tomto systemu, neb toto nefunguje.

BenedaP napsal 09.08.2011 13:11:

i já se zapojuji do diskuse ze se neda zarezervovat tenis.

 

                                                            Petr Beneda

FrantaR napsal 08.08.2011 23:50:

Rezervaci se mi po inovaci nepodařilo vložit. Vůbec se mi v tabulce neukáže kalendář, takže nemám na co kliknout. Tudíž si nemohu zarezervovat ani ty 2 hodiny po 16 hodině. Předtím to fungovalo dobře, teď nevím jak na to. Jdu hrát na zeď Wink

Zdraví Roman F.

BenedaP napsal 22.05.2011 21:40:

Dobrý den přátele tenisu , napiste na muj mail p.bizon@tiscali.cz a nebo zavolejte na 739544583 zda je tady někdo, kdo by mohl chodit hrát i dopoledne.

                                                               děkuji za odpověd Petr Beneda

Zoubek A napsal 04.10.2010 15:10:
Zoubek A napsal 17.09.2010 13:56:

Turnaj dne 11.9.2010 se vydařil, dík patří všem, kteří se o organizaci postarali /p.Brejcha a syn , p.Šmolka ,p. Richter, p. Langhamerová s dcerou/.Děkuji.

napsal 27.07.2010 12:01:

Při nedostatku hráčů pro čtyřhru nebo dvouhru, je možno kontaktovat pana Černého kontakt u paní Langhamerové.

BalcarováK napsal 21.07.2010 21:25:
napsal 19.05.2010 12:37:
napsal 29.04.2010 08:57:

Prosím, přečtěte si všichni hrací řád!!!

napsal 18.04.2010 18:31:

Provoz na kurtech od úterý 20.4.2010 zahájen.

napsal 15.04.2010 20:46:
napsal 15.04.2010 20:45:

POZOR:   Rezervace začalySmile

Outloň napsal 07.05.2009 11:20:

Tak snad se to tu pěkně royjede!

Aleš Musil napsal 07.05.2009 11:06:

Ondra se hlásí do diskuze, čekám na vaše připomínky ...

Aleš Musil napsal 07.04.2009 15:30:

Zdravím všechny, sice nejsem tenista, ale vkládám do diskuze první příspěvek. Snad se nám to tady pěkně rozjede...

Hezký den všem Cool

 
 
sokol
Sokol Dolní Počernice z.s.
© 2008 by SoDoPo