Diskuze mezi hráči tenisu

Sekce DISKUZE slouží pro registrované hráče k domlouvání vzájemných zápasů, případně k běžnému tlachání nad přátelskými či mistrovskými zápasy. Přispívat do diskuze mohou pouze registrovaní hráči. Jsi-li členem tenisového oddílu a ještě nemáš své přístupové údaje, kontaktuj správce webu na záložce Kontakty. Diskuzní příspěvky starší 1 mesíce již dále nejsou zobrazovány.

Zoubek A napsal 02.09.2017 20:36:
Zoubek A napsal 30.08.2017 19:39:

Dáša - Markéta 3:6

Zoubek A napsal 30.08.2017 19:32:

Na kurtu  C boj Dáša -Markéta 3:4  další info za 10.min

Zoubek A napsal 16.12.2016 09:26:

Ahoj, děkuji Honzovi a p. Požárové, oblečení je super moc se Vám to povedlo

KolečkoJ napsal 09.09.2016 20:41:

Ahoj borci z Céčka, smekám, velká gratulace a hlavně velký dík. Mám velkou radost, že loňské rozšíření našich řad přineslo tenhle super úspěch, na který jsme velmi pyšní, a který nás všechny motivuje do další sezóny k lepším výkonům. .... a to máte ještě "skryté" rezervy ... sakra vy máte ale nebezpečně našlápnuto ... :-)

Blahopřeji, velice děkuji za vzornou reprezentaci našeho tenisového oddílu a už teď držím palce do další sezóny. Myslím, že zápasy I. třídy budou i divácky velmi atraltivní a moc se na ně těším.

El Capitano

LukešŠ napsal 09.09.2016 15:48:

Gratulacka klukum z "cecka"! Pristi rok uvidite, jestli se da jeste nekam postoupit ;-)

Stepan

GrygarM napsal 08.09.2016 10:06:

Ahoj všem,

v soutěži Buď Fit postupuje náš tým Sodopo C do nejvyšší třídy. V rozhodujícím zápase udolal houževnatý tým Toušně. Chtěl bych tímto poděkovat Petrovi,  Ondrovi a Jirkovi za jejich výkony podávané v celé letošní sezoně. HOŠI DĚKUJEM!!

MIG

 

Zoubek A napsal 08.08.2016 09:13:

Ahoj Všem

přidávám se k Pavlovi a Honzovi, turnaj pro SLUNEČNÍ PAPRSEK se opravdu povedl a Všem, kteří si přišli zahrát tak děkuji.Ještě větší dík patří členům, ale i nečlenům kteří jen přispěli. Už se těším na další ročník.

dík Tonda

KolečkoJ napsal 07.08.2016 16:15:

Děkuji hráčům Buď FIT za vzornou reprezentaci během turnaje Sluneční paprsek. Jsem rád, že nás z naší velké party bylo opravdu hodně, kteří jsme se rozhodli přispět na dobrou věc. Velice mě těší, že jsme se rozhodně v plejádě zúčastněných hráčů neztratili, což dokládají naše finálová umístění.Nejdůležitější tentokrát nebyl sportovní výsledek, ale náš finanční příspěvek dětem, které to skutečně potřebují.  Jménem hráčů Buď FIT děkuji všem organizátorům za prima den, díky kterému nám všem může být tak nějak slunečněji na duši ...

El Capitano

BočekP napsal 06.08.2016 21:45:

Sluneční paprsek děkuje

Dne 6.8. se uskutečnil již třetí ročník tenisoveho turnaje pro Sluneční paprsek. Tato nezisková organizace již 6let realizuje ozdravne pobyty u moře pro děti po onkologicke lečbě a děti z dětských domovů

Skvěle organizovaný turnaj proběhl ve třevh kategoriích . v Tuto chvili není duležite ,kdo vyhral, protože vyhrali všichni kdo se zučastnili a přispěli /seznam zveřejníme/ a celková vybraná častka je skvělých 43 900 Kč .Velký dík patří za organizaci Tondovi Z, Květě Langahamerové  a Janě Bártové za starost o naše žaludky, Vláďovi  Trčkoví za užasne chlebíčky . Lukáš Rosol věnoval některe ceny a věnoval i do dražbě některé tenisové propriety a a tak i díky Petře Karochové  a Františkovi Chaloupeckému se částka vyšplhala do takových výšin .

K užasné atmosfeře přispěly dvě naše známe zpěvačky Monika Absolonová a Hanka Křížková , jež rozdávaly usměvy a dokonce i hubičky:)

Ti ,kdo nepřišli ,mohou jen litoval . Byl to SUPER den


VeličkaJ napsal 21.07.2016 08:01:

A nadešel poslední týden do letošního místního SuperBowlu – očekávaný dolnopočernický vrchol letošní serie.

Jen krátce pro zasvěcené:

Po fázi sportovní přípravy vstupuji do fáze nekondiční - taktické a psychologické – tzn. poslední "předstartovní" fáze.

Současně s mentálním přesměrováním přecházím ve stravě na složené sacharidy, esenciální mastné kyseliny, β-karoten a vlákniny - dostatečný přísun aminokyselin (pro nás odborníky - molekuly obsahující karboxylovou (-COOH) a aminovou (-NH2) funkční skupinu - nejen tedy alfaaminokyseliny!; přeloženo pro laiky - rýže, vločky, Kozel a těstoviny)

 

#drzimepesticky

 

 

PS - pro nezasvěcené: 26/7 od 18  ;)))

Petře, měj se na pozoru!

JanotaD napsal 15.07.2016 13:34:

Vzhledem k tomu, že mám nadále k dnešnímu dni znemožněn přístup na webové stránky SoDoPo Tenis, požádal jsem Dana Janotu o umožnění zveřejnění výhradně mého vyjádření k omluvě VV TO.

Roman Franta

JanotaD napsal 15.07.2016 13:29:

R. Franta

V  zápisu na webu VV TO SoDoPo se začátkem června 2016 objevila oprava zápisu výkonného výboru tenisu (Oprava zápisu VV TO neobsahuje ani datum, ani podpisy členů VV TO).

Domluvená omluva na velkém výboru Sokola DP z. s. za mé křivé nařčení výborem tenisu, že využívám sportovní areál neoprávněně a lživé nařčení, že jsem neplatil členské  a oddílové příspěvky v předchozích letech se minula účinkem, respektive to nebyla omluva, ale oprava vlastní neschopnosti písemně formulovat, proto bych se rád vyjádřil též veřejně k zápisu VV TO ze dne 11. 5. 2016 a následné „omluvě“.

Do dnešního dne, tj. téměř dva měsíce mám neoprávněně zablokovanou rezervaci kurtů a zároveň přístup na stránky Tenis SoDoPo, proto využívám jiné možnosti, jak tento text zveřejnit.

Oprava zápisu je opět sepsána zavádějícím způsobem viz. zápis, cituji:

VV TO ve své vnitřní evidenci dokládající zaplacené oddílové příspěvky vede skutečnost, že pan Roman Franta neuhradil oddílový příspěvek ve výši 500,-Kč za kalendářní rok 2012 podle platného Hracího a provozního řádu tenisového oddílu. Tento příspěvek nebyl uhrazen ani v následujících létech 2013, 2014, 2015 ani do dne konání této schůze VV tenisového oddílu.“

Toto znění se dá vyložit i tak, že jsem neplatil oddílový příspěvek v dalších letech, přičemž oddílový příspěvek mám zaplacený za roky 2013, 2014, 2015 i 2016. Přijde mi jednání VV TO absolutně nekompetentní, když nedokáže ani správně formulovat obsah textu…, jak potom může sestavovat například Hrací řád?

„Omluva“ je zcela nepřesná a důvod v závorce o záměně pojmů členských a oddílových příspěvků není předmětem omluvy, ale jednalo se o křivé nařčení z několikaletého neplacení členských příspěvků a poplatků za neodpracované brigády a hlavně to, že užívám sportoviště a zázemí tenisového oddílu neoprávněně, v rozporu s hracím řádem a na úkor řádně platících členů.

Stále se jedná pouze o nezaplacení oddílového příspěvku z roku 2012, kdy mi nikdo nevysvětlil využívání těchto financí tj. k čemu budou oddílové příspěvky sloužit, jak se s nimi bude hospodařit, jak budou evidovány…možná proto po mně následující roky nikdo nic nechtěl…. nevím…, až letos…, kdy jsem se znova zeptal, jak to s oddílovými příspěvky vypadá. Byl to jeden z důvodů, proč jsem byl navržen na vyloučení ze Sokola DP z. s. Další záminkou k vyloučení byla neodpracovaná loňská brigáda, na tento fakt jsem nebyl předtím upozorněn a nebyl jsem sám, kdo se nezúčastnil (Zaplatil jsem tedy 300,- Kč. Dnes si asi nikdo nevzpomene, že jsem zdarma zapůjčoval obrazy do klubovny TO, poskytoval před zimou hromadu prken na zatížení umělých lajn, účastnil se všech brigád nad rámec stanovených hodin, myl okna klubovny a atd…. účastnili jsme se všichni, co jsme měli tenis rádi a nikdy by nás nenapadlo převádět brigádnické hodiny na peníze. Prostě se dělalo, aby se mohlo hrát.)

Letošní členské i oddílové příspěvky jsem v termínu zaplatil, přesto, že jsem se nedověděl, jak se oddílové příspěvky využívají. Byl mi pouze předložen jakýsi výpis z banky, kde je uložena „jakási“ částka…. Stále není zřejmé hospodaření a účtování oddílových příspěvků. Vysvětlení, že se jedná o rezervu, nepředpokládané výdaje, údržbu apod. jsou čistě abstraktní pojmy.

Řeší se můj nezaplacený oddílový příspěvek 500,- Kč z roku 2012, což je jedna rovina, kterou jsem chtěl tehdy i letos vyvolat diskuzi, ke které jsem nebyl připuštěn, ale rovnou navržen na vyloučení. Vůbec se neřeší druhá rovina, jak se s oddílovými příspěvky hospodaří, kolik je platících členů, jaká je jejich evidence, jaké byly náklady, k čemu se finanční prostředky použily a použijí, jak jsou evidovány další příjmy z pronájmu kurtů, z trénování atd.

Další důležitou věcí, o které jsem chtěl mluvit se členy výboru TO, jsou mé postřehy k běžnému provozu areálu, poznatky s vedením a fungováním tenisového oddílu a mé názory na vizi a směřování závodního tenisu, výchovy tenisové mládeže, trénování apod. To si myslím, že je v celé záležitosti daleko důležitější a smysluplnější než rozmazávat 500,- Kč a odvádět pozornost někam jinam. Pokud by se smysluplně využívaly finance například pro budování mládežnické základny (která v oddíle chybí), k trénování kvalitními trenéry, motivováním mladé generace, apod. jsem ochoten toto s radostí podporovat.

Je mi líto, že z tak krásného areálu se po posledních volbách stává klubovna se špatnou náladou mezi jejími členy. Někdo se snaží dělat fámy a vyvolávat uměle nepřátelství. Já k tomu nyní sloužím jako prostředek, černá ovce, kterou si někdo vymyslel a to jen proto, že jsem vznesl dotaz… Udiveně koukám, co se kolem mě děje kvůli tomu, abych vyvolal diskuzi, a to jsem ani nestačil s nikým konkrétně promluvit, kromě vedení Sokola a člena VV TO Z. Richtera. Bylo by dobré mluvit o věcech v rámci oddílu otevřeně a pravidelně na svolaných členských schůzích TO a ne hrát zákulisní, pokryteckou hru. Dnes už vím, odkud vítr vane, proto by bylo dobré, co nejdříve, svolat členskou schůzi. Nabývám dojmu, že vedení TO není ve zcela správném složení po stránce odbornosti a vizí směřování tenisového klubu i umění jednat s členskou základnou. Své příspěvky mám připravené.

V rozporu s veškerými pravidly a to i přesto, že mám zaplacené členské a oddílové příspěvky za rok 2016, mám od poloviny května 2016 stále zablokován (někým z VV TO) přístup k rezervacím kurtů na webu SODOPO -  tenis. Jelikož jsem již téměř dva měsíce nemohl užívat kurty pro individuální hraní v rámci rezervačních hodin, žádám finanční kompenzaci, kterou můžeme řešit souběžně s oddílovým příspěvkem 500,- Kč ihned, jakmile bude svolán VV TO.

Další omluvu od VV TO již nežádám, vidím, že zapisovatel buď neumí formulovat, nebo dělá naschvály. Já také 500,- Kč nezaplatím, protože dohodnuté podmínky na VV Sokol DP z. s.  nebyly splněny.

V Praze dne 15. července 2016

Roman Franta

 

KrálT napsal 06.06.2016 16:37:

Celá diskuze o rozdělování hráčů na amaterské a závodní mi přijde abloutně směšná. Možná závodním hráčům míčky létají rychleji a přesněji než nám ostatním. Myslím , že to všichni dělám pro žízeň a radost z pohybu. Nevím přesně jakou soutěž hraje A tým , ale  ani na pražské úrovni to není žádná špička ( pardon nechtěl jsem se nikoho dotknout Wink ). Proto nechápu, proč by pro ně měli platit jiná pravidla než pro jiné soutěžní  ( amatérské ) hráče. Pokud má někdo vyšší ambice myslém , že v okolí je plno jiných oddílů , kde ho určitě rádi přivítají .

Sportu zdar a tenisu zvláště.

Tomáš Král

LukášO napsal 02.06.2016 08:47:

Dobrý den,chtěl bych se s Vámi podělit  o pár poznatcích.

Při pročítání diskuze  musím podotknout,že jsem zklamaný.Myslím, že řešení problému o 500 Kč je dosti zbytečný.

Vezmu li potaz,dnešní ceny a služby které dnes díky Tenis.oddílu máme k dispozici, možná až úplně neštastný.

Jako rekreační hráč a člen Bud fit teamu,jsem se rozhodl na  tento příspěvek 500 Kč,přispět.

Rád bych taky tímto poděkoval,Vám všem kteří se podílíte na rozvoji tenis.oddílu a jak závodních tak i rekreačních a žákovských teamů.

Pevně věřím,že se nám podaří v budoucnu dosáhnout ještě lepších výsledků.

Jste super.

 

Ondřej Lukáš

 

 

Zoubek A napsal 01.06.2016 16:10:

Ahoj Všem

liga na červen připravena, můžete začít hrát. Tento měsíc nehraje Tomáš Blecha /tennisový loket / uvidíme v červenci jak mu bude.

napsal 16.05.2016 22:26:
FrantaR napsal 16.05.2016 13:51:
FrantaR napsal 16.05.2016 13:50:

Dobrý den,

reaguji na zápis pana Kolečka, bod 3. z VV TO ze dne 11.5.2016, abych uvedl věc na pravou míru, jelikož tak jak je zápis prezentován, je zcela nesprávný, zavádějící a lživý.

1. Není pravdou, že bych neplatil členské příspěvky. Zaplatil jsem je každý rok, mohu doložit stvrzenkami, o které jsem si musel vždy říct a urgovat u paní Langhamerové. Jen jednou jsem nezaplatil 500,- Kč příspěvek závodních hráčů, tak jako letos, protože jsem nesouhlasil s nastavenými podmínkami závodních hráčů (což je na diskuzi). Letos jsem nezaplatil 500,- Kč hráčský příspěvek, protože necítím výhody oproti rekreačnímu tenisu, navíc si platíme 350,-Kč zdravotní prohlídky. Členský příspěvek 1.600,- Kč jsem letos zaplatil, ale paní Langhamerová mi ho vrátila s tím, že to nechce... Jsem stále připraven 1.600,- Kč někomu z VV TO předat.

2. Na brigády jsem vždy chodil a odpracoval si veškeré hodiny. Letos jsem byl mimo Prahu a vrátil se později v den brigády, kdy pršelo a na tenise už nikdo nebyl. Letošní brigádu chci odpracovat dle potřeby oddílu. V minulém roce mi paní Langhamerová řekla, že podzimní brigádu dělat nemusím, jelikož jsem umyl okna na celé klubovně, že to byla práce nad rámec. Asi si to nepamatuje....

Jednu sezonu jsem, díky zranění, celou neodehrál, ale příspěvky zaplatil.

3. Pan starosta, Zbyněk Richter mi celou záležitost sdělil osobně. Já mu na to řekl svůj názor, z jakého důvodu nechci platit hráčský poplatek 500,- Kč, o který se celou dobu jedná (to, co je v zápisu VV TO, bod 3., z 11.5. 2016, že neplatím členské příspěvky je účelové a nepravdivé. Vždy jsem členské příspěvky zaplatil!!!). Chtěl jsem tou "pětistovkou" vyvolat diskusi např. nad tréninkovými hodinami rekreačních hráčů a hrajícím soutěž Buď Fit, nad výší poplatků závodních a rekreačních hráčů, nad odevzdáváním míčů z mistrovských zápasů pro amatérskou ligu, nad rezervováním kurtů paní Langhamerovou, když tam potom hraje někdo jiný, nad prezentací oddílu závodním tenisem a budováním nové tenisové základny atp. Je toho hodně, ale bohužel to nikdo ze stávajícího VV TO, kromě Z. Richtera, nechce slyšet, jelikož je oddíl nastaven víceméně pro rekreační tenis, tak proč platit 500,- Kč navíc?

Roman Franta, člen A mužstva TO

BrožováM napsal 23.10.2015 17:08:

Ahoj, uvítala bych (a možná i ostatní) odkaz na rezervaci tenisové haly na hlavní stránce.

Díky Cool

VeličkaJ napsal 29.08.2015 06:52:

Dekuji timto svemu velkemu uciteli Mirdovi G., svym rodicum, celemu zazemi dolnopocernickeho tenisu, sve ucitelce z materske skoly a vsem dalsim nejmenovanym, ze mohu plnymi hrstmi rozdavat tenisovou radost vukol - a konecne po trpelivych 26ti letech jsem se navic dockal. Cool

Jirka Roger V.

VeličkaJ napsal 26.08.2015 00:13:
Zoubek A napsal 25.08.2015 21:24:

Ahoj  7 .skupina překvapila  2 . skupinu  , aneb Jirka VLaughing porazil Mirka GCry,  JÁ GRATULUJI

Zoubek A napsal 09.08.2015 10:04:

Ahoj děkuji Všem hráčům hrajících turnaj pro SLUNEČNÍ PAPRSEK
bylo to super . Také děkuji těm kteří se nemohli aktivně zúčastnit a přispěli finančně na nadaci .

Zoubek A napsal 13.05.2015 19:47:

pochvala pro 4.skupinu ,hlavně pro Pavla Bočka ještě není půlka měsíce a má odehránoSmile

tenisak napsal 03.06.2014 15:33:

jak je možné že má hráč Mráz a Lajbl udělanou rezervaci v týdnu dvě hodiny po 16.hod ,když mi jde udělat jen jedna hodina a je to tak i v hracím řádu /asi platí jen pro někoho / a ještě to jsou hráči A / dle soupisky / mužstva které má rezervaci ÚT a ČT dvě hodiny

UmanV napsal 17.04.2014 19:41:

Ahoj tak jak to vypadá kdy začneme hrát ,brigády mám za sebou a stále nic , TSH svolává brigádu na Jahodnici a u nás to stále nemá uklizené doufám že za to alespoň platí penále SPORTU ZDAR

Zoubek A napsal 23.09.2013 19:46:

    Surprised    Ahoj všem výhercům gratuluji

celá liga je na odkazu    čau   Laughing

Zoubek A napsal 30.06.2013 21:33:

CoolAhoj ,tak jsou nové tabulky na červenec, Tonda Melč si koupil divokou kartu tak od 5.skupiny sestupují tři hráči Smile

Zoubek A napsal 25.05.2013 20:27:

Ahoj ,to nám to letí zbývá poslední týden na odehrání skupiny , tak se snažte.

Všem kteří vyhráli v týdnu gratuluji.

Zoubek A napsal 18.05.2013 18:05:

WinkDnes vyhrál Olin i Jurin dále Dan a hlavně IVETA všem gratuluji Laughing

Zoubek A napsal 17.05.2013 18:13:

Tak Jirka vyhrál za dopoledne dva krát do ligy ,gratuluji

Zoubek A napsal 16.05.2013 06:34:

LaughingGratuluji Tomášovi B ,po boji porazil Danu.

Zoubek A napsal 15.05.2013 13:48:

Tak už i předseda po boji urval výhru gratuluji
Zoubek A napsal 14.05.2013 16:24:

Ahoj zpráva pro 7.skupinu - Linda Králová má oštěpařský loket ,zatím nebude hrát.

Přejme brzké uzdravení

Zoubek A napsal 13.05.2013 20:40:

SmileGratuluji Kláře po boji porazila Libora,tomu též patří uznání /rok nebyl na kurtĕ /Undecided

 

 

Zoubek A napsal 10.05.2013 07:30:

Gratujuji Martinovi U k první výhře v Lize

Zoubek A napsal 07.05.2013 20:34:

SmileGratulace k výhře Radce H a Honzovi K v lize SODOPOSmile

Zoubek A napsal 06.05.2013 16:28:

Gratulace OL k první výhře

UmanV napsal 03.05.2013 18:41:

členi nemohli , ale TSH trenovala jak na A tak na C

UmanV napsal 03.05.2013 18:36:
UmanV napsal 03.05.2013 18:33:

Jak je možné že se hraje když je na kurtech i na webu napsáno NEHRATELNÉ

ASI JEN PRO NĚKOHO , KDO URČUJE NEHRATELNÉ A KDO POUŠTÍ HRÁT

 

UmanV napsal 03.05.2013 18:29:

ttt

LukášO napsal 25.04.2013 07:34:

Super,tak ať se daří.

Zoubek A napsal 24.04.2013 11:29:

Kdo má natrénováno může začít hrát LIGU SODOPO

výsledky prosím posílejte SMS na tel. 724410088

nebo nahlaste u Květy

děkuji Tonda

LanghamerováK napsal 11.02.2013 20:30:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
Zoubek A napsal 11.02.2013 20:25:
VeličkaJ napsal 23.08.2012 10:11:

Dobrý den paní Langhammerová,

 

prosím zrušit mou rezervaci na kurtu č. 1 (nemám k tomu přístup). Vytvořil jsem novou na kurtu č. 3.

 

Děkuji,

 

Jiří Velička

VeličkaJ napsal 17.07.2012 14:45:

Dobrý den,

 

jak dnes vypadá situace na kurtech? Je šance, že budou od 18,00 hratelné?

 

Děkuji,

 

Velička

PavlasR napsal 09.08.2011 15:26:
PavlasR napsal 09.08.2011 15:25:

Naprosto neuživatelský system. Pokud si udělám rezervaci třeba za 14 dnů z důvodu, že se dohodnu se známým, tak již cely rezervační system zmizý a nejde nic objednat, takže i kdyby bylo celých 14 dnů volno můžeme chodit tak akorát hrát kuličky. Navrhuji novou diskuzi o tomto systemu, neb toto nefunguje.

BenedaP napsal 09.08.2011 13:11:

i já se zapojuji do diskuse ze se neda zarezervovat tenis.

 

                                                            Petr Beneda

FrantaR napsal 08.08.2011 23:50:

Rezervaci se mi po inovaci nepodařilo vložit. Vůbec se mi v tabulce neukáže kalendář, takže nemám na co kliknout. Tudíž si nemohu zarezervovat ani ty 2 hodiny po 16 hodině. Předtím to fungovalo dobře, teď nevím jak na to. Jdu hrát na zeď Wink

Zdraví Roman F.

BenedaP napsal 22.05.2011 21:40:

Dobrý den přátele tenisu , napiste na muj mail p.bizon@tiscali.cz a nebo zavolejte na 739544583 zda je tady někdo, kdo by mohl chodit hrát i dopoledne.

                                                               děkuji za odpověd Petr Beneda

Zoubek A napsal 04.10.2010 15:10:
Zoubek A napsal 17.09.2010 13:56:

Turnaj dne 11.9.2010 se vydařil, dík patří všem, kteří se o organizaci postarali /p.Brejcha a syn , p.Šmolka ,p. Richter, p. Langhamerová s dcerou/.Děkuji.

napsal 27.07.2010 12:01:

Při nedostatku hráčů pro čtyřhru nebo dvouhru, je možno kontaktovat pana Černého kontakt u paní Langhamerové.

BalcarováK napsal 21.07.2010 21:25:
napsal 19.05.2010 12:37:
napsal 29.04.2010 08:57:

Prosím, přečtěte si všichni hrací řád!!!

napsal 18.04.2010 18:31:

Provoz na kurtech od úterý 20.4.2010 zahájen.

napsal 15.04.2010 20:46:
napsal 15.04.2010 20:45:

POZOR:   Rezervace začalySmile

Outloň napsal 07.05.2009 11:20:

Tak snad se to tu pěkně royjede!

Aleš Musil napsal 07.05.2009 11:06:

Ondra se hlásí do diskuze, čekám na vaše připomínky ...

Aleš Musil napsal 07.04.2009 15:30:

Zdravím všechny, sice nejsem tenista, ale vkládám do diskuze první příspěvek. Snad se nám to tady pěkně rozjede...

Hezký den všem Cool

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 by SoDoPo