Všechny články
 
2021
2020
REKORD PRO PAPRSEK
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
-1
 

REKORD PRO PAPRSEK

Již tradičně 1.srpnovou sobotu pořádal Tenisový oddíl Sokola Dolní Počernice charitativní turnaj ve prospěch Slunečního paprsku, z.s. jež zajištuje ozdravné pobyty pro děti po onkologickem onemocnění, či jinak zavažně nemocné děti. V letošním roce se sešlo rekordních 24 dvojic a ještě malý turnaj sehrály dívky z našeho oddílu.

Přes úmorné vedro byl přítomen Kardiolog i Pediatr! :) bojovali všichni s obrovským zápalem. V prave poledne pak Alice Bendová zahájila dražbu věnovaných předmětů kdy od dresů, přes upomínkové předměty či grafiku našeho hráče Romana Franty se dražila i celoroční donáška vajec dvou předsedů oddílu Sokola Petra Polcara a předsedy SR Slunečního paprsku MUdr. Pavla Bočka. Kdo se obavál, že loňská částka 104 tisíce nemůže být překonána, tak se mýlil. Podařilo se získat neuvěřitelných 200 500 Kč. Dovolte mi tedy za představitele našeho spolku spolu s dětmi poděkovat všem, díky kterým se akce náramně vydařila. Jsou to Antonín Zoubel, Květa Langhammerová a Jana Bártová. Poděkování míří i ke společnosti ČEZ, jež 24.7 a nasledně 1.8. "vyslala" sve dobrovolníky k pomoci s celou akcí. Poděkování take patří p. Volfovi z Chlumína za bezplatné zapůjčení plošiny na úpravu zeleně v areálu.  Dále Liboru Studenému, jež už několikáty rok zajistil atraktivní dresy s podpisy do dražby a všem dalším, kteří se o úspěšnou dražbu a celou akci zasloužili.

 

Dík Pavel Boček

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 by SoDoPo