Všechny články
 
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
1. ročník tenisového turnaje NAZDÁREK
2013
2012
2011
2010
2009
-1
 

1. ročník tenisového turnaje NAZDÁREK

Dne 22.6.2014 se na kurtech Sokola Dolní Počernice uskutečnil historicky 1. ročník tenisového turnaje NAZDÁRKŮ. Prezidentovi turnaje Petru Polcarovi a generálnímu manažerovi Janu Kolečkovi se díky poctivé přípravě a včasné popularizaci nově vzniklého turnaje podařilo zajistit 12 vysoce kvalitních hráčů, kteří předvedli špičkové výkony a podle reakcí hráčů a fanoušků  jsme si jisti , že si nejen skvěle zahráli, ale také se dobře pobavili.

Turnaje se zúčastnili Markéta Brožová, Radek Šuntil, Jiří Pelech, Petr Pelech, Tomáš Král, Štěpán Lukeš, Petr Beneda, Pavel Boček, Tonda Melč, dále se do hry nechali vyloženě přemluvit Petr Polcar a Jan Kolečko. Jako třešnička na dortu nasazená jednička Vlasta Černý, který dal přednost předvést své tenisové umění domácímu publiku, před kvalitně dotovaným turnajem v Monaku.

Součástí celé akce byl bohatý raut, za což organizátoři děkují generálním sponzorům turnaje NAZDÁRKŮ Květě Langhamerové a Tomáši Královi, kteří tak přispěli k vysoké společenské úrovni celého sportovního podniku.

Historicky prvním vítězem turnaje NAZDÁRKŮ se naprosto nečekaně !!! stal jeden z organizátorů (naprostá náhoda), nenasazený Honza Kolečko který ve finálovém zápase porazil favorizovaného borce Tondu Melče 5:1, čímž došlo k poněkud kuriózní situaci ve sportovním světě, kdy předávajícím i přebírajícím hlavní ceny byla tatáž osoba. Zdá se to až neuvěřitelné, ale i takový je špičkový sport dnešní doby.

Smile

Organizátoři děkují všem hráčům, sponzorům i divákům, za to že přispěli k společnému prožití příjemného nedělního odpoledne, jež se protáhlo do pozdních večerních hodin.

za org. tým agentura KoPo

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 by SoDoPo