Všechny články
 
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
16.8.2014 TURNAJ
2013
2012
2011
2010
2009
-1
 

16.8.2014 TURNAJ

SLUNEČNÍ PAPRSEK Smile , výsledky , foto

Letošní léto pomalu ale jistě vrcholí a s ním i naše letní tenisová sezóna. V tomto krásném období se my tenisté radujeme z té nádherné příležitosti hrát pod otevřenou modrou oblohou a užíváme si zdravého pohybu na slunci s přáteli, s kterými je nám dobře. Občas během našich zápasů přijdou okamžiky, kdy si tak trochu rouhavě postěžujeme na příliš ostrý sluneční paprsek, který nám tu a tam zhatí odehrání toho „vážně nejdůležitějšího“ míčku našeho utkání.

Občanské sdružení SLUNEČNÍ PAPRSEK je tím paprskem, díky kterému si uvědomíme malichernost našich úvah o prohraném míčku či tenisovém zápase. SLUNEČNÍ PAPRSEK je občanské sdružení, které se již řadu let snaží vracet úsměv do tváří dětí poznamenaných nepřízní osudu v podobě závažného onemocnění.

Jsme velmi hrdí, že v naší tenisové partě je někdo, kdo pomáhá vyhrávat míčky těm, kteří to opravdu potřebují - předseda rady sdružení SLUNEČNÍ PAPRSEK MUDr. Pavel Boček. Protože si Pavlovy práce nesmírně vážíme, rozhodli jsme se mu alespoň v rámci našich skromných možností pomoci uspořádáním charitativního tenisového turnaje pro dobrou věc.

Turnaj se uskutečnil 16.8.2014 v tenisovém areálu TJ Sokol Dolní Počernice a kromě tradiční hojné účasti, dobré pohody a kvalitních sportovních výkonů všechny účastníky tentokrát provázela hřejivá síla jednoho zcela mimořádného Slunečního paprsku. Je nám ctí, že jsme mohli skromně přispět na dobrou věc a předat výtěžek celé akce v podobě šeku v hodnotě 23.500 Kč. ,zástupci sdružení SLUNEČNÍ PAPRSEK, našemu kamarádovi MUDr. Pavlu Bočkovi.

Děkujeme tímto všem, kteří se rozhodli přispět, aktivním hráčům turnaje ,ale i těm kteří nehráli a přispěli , jmenovitě : Brejcha J. , Brejchová D. , Blecha T. , Lukeš Š. , Adolt J. , Pelech J. ,Černý V. , Tichý M., Král T., Melč A.,Bartoníček P., Doležal J., Langhamerová K. , Bártová J. , Karochová P. ,Svobodová H. , Petružalka L. , Laube a trenérky Čížková M. , Kralovcová Z.

Dále děkujeme všem, kteří se podíleli na zpříjemnění celé akce v podobě občerstvení, zejména panu Trčkovi z lahůdek na Zlatém kříži a samozřejmě naší Květě a Janě.

Podrobné sportovní výsledky si můžete prohlédnout v přiložené výsledkové listině a o dobré náladě, ve které se celá akce nesla, nejlépe vypovídá přiložená fotodokumentace.

Ještě jednou všem děkujeme a všechny srdečně zveme na příští ročník v srpnu 2015.

Výbor tenisového oddílu SODOPO

 

VÝSLEDKY: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jcAeeiCV8gX9R34OjNjbzB9KQXZgVfemYeogOJ5-hSU/edit?usp=sharing

FOTO :

http://sodopotenis.rajce.idnes.cz/turnaj_16.8.2014/

 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 by SoDoPo